Herkkupeppu

Zxcvbnmnb

Opiskeluaikoina seurustelin ja asuin yhdessä tyttöystäväni kanssa, kun ihastuin yhteen opiskelukaveriin. Tai en tiedä, kuinka ihastunut lopulta olin, mutta kyseisellä tytöllä oli mielestäni uskomattoman kaunis, pieni, mutta pyöreä peppu, josta en saanut katsettani irti. Joka tapauksessa meistä tuli juttukavereita ja lopulta homma eteni siihen, että kerran saatoin hänet kämpälleen ja suudeltiin. Asiat eteni ja kerran hän kutsui minut kylään ja päädyin yöksi. Vasta aamulla herätessä homma eteni intiimiksi, kädet meni pikkuhousuihin jne. ja ensimmäistä kertaa hyväilin kädellä häntä takapuolesta, joka oli ihanan tuntuinen. Vaatteet väheni, mutta jouduin toteamaan, ettei minulla ole kondomeja. Tyttö nappasi kaapista paketillisen durexeja, totesi että noiden pitäisi riittää ja kävi sängylle vatsalleen. Olin yllättynyt, haluaako hän takaapäin? Kävin istumaan hänen jalkojensa päälle ja tuijotin hänen kauniin pyöreitä pakaroitaan, kun samalla yritin hermostuneena asettaa kondomia päälle. Kävin hänen päälle, työnnyin sisään ja aloin liikkua. Olin aivan kiimassa, katselin hänen pakaroitaan ja kuinka kaluni liikkui hänen sisällään. Meni ehkä kymmenen sekuntia, kun tajusin, että laukean kohta. Pyysin häntä nousemaan kontalleen ja ei mennyt montaa työntöä ja sekuntia, kun sain varmaan elämäni voimakkaimman orgasmin. Pahoittelin etten kestänyt pidempään, juotiin teet ja lähdin kotiin. Illalla harrastin seksiä tyttöystäväni kanssa, mutta himoitsin edelleen mielessäni kyseistä tyttöä ja hänen ihanaa peppuaan.

6

12307

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Iekd

      Oho

    • Oisitte ottanut teen jälkeen toisen varvin, niin ehkä tyttökin olisi saanut siitä touhusta jotain iloa.

    • Brottum

      Menee vähän samaan kategoriaan, kun seurustelin toisen tyttöystäväni kanssa parikymppisenä: pienikokoinen ja lyhyt söpö tyttö, jolla vähän lapsenkasvot ja pieni pyöreä pylly. Fantasioin että pääsisin panemaan häntä takaapäin. Hän vain oli suhteemme alussa neitsyt ja meni lopulta kolme kuukautta ennen kuin harrastimme ensimmäisen kerran seksiä. Aika pian tämän jälkeen oltiin yhdessä saunassa, jolloin ensimmäisen kerran näin hänet kunnolla alasti. Muistan kun katselin hänen vartaloa ja peppua, kun hän oli suihkussa. Alettiin suudella ja kosketella toisiamme ja toistemme alapäitä. Pyysin häntä menemään kontalleen kylpyhuoneen lattialle, kävin polvilleni hänen taakseen, laitoin kondomin päälle ja työnnyin sisään. Olin aivan hekumassa, se oli juuri niin kiihottavaa kuin olin kuvitellut, tartuin häntä lanteista, painoin menemään ja laukesin järisyttävällä voimalla.

      Harrastimme usein seksiä ja takaapäin oli yleisin asento. Kun hän alkoi syödä e-pillereitä, harrastettiin paljon pikapanoja mm. kerran kaverin bileissä vessassa pesukoneen päällä. Kerran mökillä oltiin naku-uimassa ja panin häntä takaapäin laiturilla. Kun oli muutettu yhteen, niin kämpällä saattoi olla pikapanoja keskellä päivää esim. kun tyttöystäväni valmisti ruokaa, niin saatoin mennä hänen taakseen, riisua housut ja panna häntä takaapäin tiskipöytää vasten. Usein kun hän tuli suihkusta, niin riuhtaisin pyyhkeen pois ja panin häntä takaapäin ruokapöytää vasten. Kesäisin oli helppoa, kun hän piti mekkoja, niin ei tarvinnut kuin nostaa hameen helmaa ja vetää pikkuhousut alas.

      Seurustelimme pari vuotta, mutta muutama kuukausi eromme jälkeen törmättiin baarissa ja päädyttiin minun kämpälleni. Kiehnättiin siinä oma aikamme kunnes hän päätyi kontalleen, suutelin hänen pakaroita ja panin takaapäin. Tämä oli viimeinen kerta, kun harrastimme seksiä.

      • Anonyymi

        Juu juu... Olikos aika herätä????


    • Anonyymi

      Oikein, peppua herkullisempaa ja kauniimpaa ei naisessa olekkaan!

    • Anonyymi

      Sellaista se on, jos himoitsee vain tiettyä osaa. Peppumies ei osaa nauttia muusta, kuin pepusta.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      1
      3022
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      3
      2065
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      111
      1704
    4. Huomasitko? Tidjan Ban tyttöystävä paljastui - Tuttu kohutusta rakkausrealitystä

      Ban tyttöystävä on Kolmiodraama-realityn Heidi Kytö. Ba ja Kytö kertoivat maaliskuussa 2026 somessa, että he ovat seurus
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1031
    5. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      962
    6. Alkuperäinen Jeesuksen antama kastekäsky on Matteuksen evankeliumissa

      Matt.28:16-20 16 Ja ne yksitoista opetuslasta vaelsivat Galileaan sille vuorelle, jonne Jeesus oli käskenyt heidän menn
      Kaste
      100
      894
    7. Pistä joku tunniste vuosien takaa

      Meidän välillä. Naiselta pyydän.
      Ikävä
      35
      704
    8. Mietin tässä yhtä kysymystä

      Pysyisitkö minun kävelytahdissa mukana?
      Ikävä
      64
      624
    9. Persut hei

      Oletteko ajatelleet siirtyä sinimustien kannattajiksi?
      Maailman menoa
      33
      601
    10. Pidätkö vielä elämäsi

      Rakkautena minua
      Ikävä
      42
      587
    Aihe