Olin vast ikään mökillä paikkaamassa kattoa viikonloppuna. Kyyristelin paidatta katolla kun pihalle ilmestyi lähikesämökin noin 60v rouva kesämekossaan. Hän alkoi huudella minulle, että "tulehan alas sieltä ja jelppimään kun saunamme vesipumppu lakkasi toimimasta ja mies on työreissulla".
No minähän tein työtä käskettyä. Lähdimme kävelemään rouvan mökille ja en voinut olla jälleen kerran huomaamatta hänen kiihoittavan suurta poveaan. Rinnat hytkyivät kiihoittavasti siinä kävellessämme ja kovana nöpöttävät nännit erottuivat selvästi mekon kankaan alta. Ei rintaliivejä, ajattelin.
Mökille päästyämme menimme saunan eteiseen, jossa vesipumppu sijaitsi. Aloin tutkimaan tilannetta. Olin kontallani vesipumpun luona kun naapurin rouva siirtyi seisomaan aivan viereeni niin, että katseeni ulottui hänen lyhyen mekkonsa alle. Ei pikkupöksyjä jalassa, huomasin! Vaaleiden karvojen ympäröivä liukkaana kiiltelevä viiva osui jalkojen välistä silmiini ja kaluni alkoi koveta. Rouva alkoi sivellä kädellään paljasta selkääni ja sanoi: "Älähän loukkaa itseäsi sen pumpun kanssa".
Pillu kiilteli kosteana silmissäni josta tiesin hänen olevan kiihoittuneessa tilassa. Päätin rohkaistua ja kokeilla olenko oikeassa. Aloin nousta ylös, mutta muka horjahdin ja tarrasin tukea kädelläni hänen toisesta reidestään, mekon alta tietenkin. Rouva levitti samassa jalkojaan isompaan haara-asentoon ja samassa tunsin kädelläni kostean vaon ja kuulin rouvan voihkaisevan. Ujutin pääni mekon alle ja kieleni etsiytyi edessäni seisovan rouvan pilluhuulille. Aloin nuolla pillua ja tunsin kuinka rouva alkoi vapista kiimasta ja liikuttaa lantiotaan nuolemiseni tahdissa. Nuolin kiihkeämmin ja rouva ynisi kiimassa. Jonkin aikaa nuoltuani nousin hameen alta pois ja huomasin rouvan ottaneen paljaat rintansa esiin ja hierovan niitä käsillään. Tarrasin kiinni niihin ihanuuksiin ja aloin imeä nänniä. Rouvan käsi etsiytyi housujeni vetoketjulle ja pian hänellä oli kädessään kovana sykkivä kyrpäni. Hän alkoi runkata minua samalla kun imin ahnaasti hänen nännejään. "Anna kullia" rouva vaikersi. Käänsin hänet selin minuun ja ohjasin nelin kontin lattialle. Nostin mekon helman hänen selkänsä päälle ja mikä ihanan kiihoittava suuri pyöreä perse oli siinä edessäni halukkaana! Vau! Työnsin kaluni hitaasti takaapäin hänen märkään pilluunsa ja aloin naida kiihtyvällä kiihkolla. "Nussi kovempaa", huohotti rouva. Kyrpäni jyysti pillua ja pian tunsin kuinka pillu alkoi supistella orgasmin kourissa kyrpäni ympärillä. Rouva alkoi huutaa ja samalla tunsin kuinka spermalastini lähti liikkeelle. Nussin vielä viimeiset tipat pohjaan saakka ja vedin kullini ulos rouvan märästä pillusta.
"Ihanaa", huohotti rouva.
"Pumpun päälle en kyllä älyä mitään", sanoin housujani ylös nostellen.
Rouva tarjosi minulle vielä lähtökahvit pitkän ja märän lähtösuudelman kera.
Tulevana viionloppuna kiiruhdan taas mökille ja toivon, että lähimökin rouva on mökillään.... yksin.
Mukava mökkiviikonloppu
OulunJussi52v
0
6670
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1256388Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716143Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1301447- 131289
- 1871118
- 64950