Soldier of fortune gold editionista

Pliide, kertokaa mitä pitää ekakentässä tehdä, ostin pelin, mutta jumiutuu heti ekaan kenttään.
Torniin pääsen, minne sieltä?
Kiitos jotka avittavat että pääsee alkuun.
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sun pitää hypatä alas sieltä muurilta

Äänestä
  • Minne sieltä sitten? Kierrän kehää.

    Äänestä

  • ootko menny sen pelin läpi jos oot niin kysyn yhtä juttua... kun en osaa mennä sitä kenttää missä on juna-asema tai siis joten kuten..
    mutta en saa sitä junaa liikkeelle..

    tässä voi olla pikkasen kirjoitus virheitä...

    Äänestä

no juu en tiedä mitä tornia tarkoitat mutta jos se on se torni mitä täytyy tiirikoida... niin
meet tornin päälle hyppäät sieltä vasemalle....

hei voisitko kertoa mulle siitä pelistä koodeja jos sulla on niitä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Urppis kirjoitti:

Pliide, kertokaa mitä pitää ekakentässä tehdä, ostin pelin, mutta jumiutuu heti ekaan kenttään.
Torniin pääsen, minne sieltä?
Kiitos jotka avittavat että pääsee alkuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu