Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tässä on kysmyksen paikka.
Onko 12 vuotiaalla tytölää, jonka Isä on pannut raskaaksi, oikus aborttiin.
Mahdollinen tuleva lapsihan on sukurutsaus, jonka geenikartaa vaikuttaa usea oireyhtymä, joka pahenee aina, kun tulee seuraava sukupolvi.
Mitenkähän on SRK:n johdolla hoidettu niitä vl-liikkeen insesti tapausten hedelmöitymiset joita tilastolisestikin on ollut.
Onko vl-lääkärit olleet mukana ?
Vl-insesti ja pedofilia tutkimus julistettiin salaiseksi 40 vuodeksi Olavi Voittosen johdolla. Ilmeisesti haluttiin että tapaukset rikosoikeudellisesti vanhentuisivat ja syylliset olisivat jo menneet manalaan selvittämätöömät asiat tunnollaan.
Kannattaa kysyä Timo Soinilta rukousaamiaisella.
Ps.139:16 Biblia (1776) Sinun silmäs näkivät minun, kuin en vielä valmistettu ollut, ja kaikki päivät sinun kirjaas olivat kirjoitetut, jotka vielä oleman piti, joista ei yksikään silloin vielä tullut ollut.
Piispat ne parhaita asiantuntijoita ovat; jokaiselle on tehty abortti?
Kun Kiinassa syntyy lapsi, hänelle lasketaan ikä
9 kk aikaisemmaksi kuin syntymä. Siinä on yksi
määritys asiasta lisää.
-