Oikea mies niin millä sais mut kostumaan? Aika kinkkinen kymysys vai mitä?
Jos täällä olisi mulle
Omavalta
8361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jos et kostu yhtään katseesta tai vaikka kädestä pitämisestä niin silloin ei ole oikea mies. Täällä kai kaivataan sitä tiettyä? :D Ne muut tunnistelijat taas tuskin on hirveän laadukkaita. Jodelissa sentään ne nippa nappa betat pyytelee kik tunnuksia. Täällä toivotaan, että joku olisi bongannut matkalla viinakauppaan.
Törkkäisin järveen, kastuisitpa kerrankin:)
Suutelu riittäisi saamaan sut kosteaksi. Märäksi....mulla on taitavat sormet ;)
Sormille sylkäsen ja sillä pyyhkäsen huulias, sitten vaan puolivelttoa sisään kampeamaan. Äkkiä se siitä kostuu, älä huoli.💏
Ottaisin paidan pois.
Olet ennenkin pitänyt siitä.
Saisit koskettaa.
Tunnin lenkkeilyn pitäisi aiheuttaa kostumista. Sitten hikiset vaatteet pesuun ja suihkuun.
Paloletkulla kokeilisin. Jos oot oikein kuuma pakkaus niin pyörittäisin sut sammutuspeittoon ja sitten tyhjentäisin nesteruiskulla perään.
kontalleen vaan ja suklaalevy haahkanokan eteen:: valokuvassa jonka räpsäsen aktin jälkeen polaroidhärpäkkeellä näyttää että olisit nuollut persettäni tajutessasi olevasi orjani