Aloin harrastamaan seksiä hieman ennen kuin täytin 15, nyt olen 18v. Kumppaneita on ollut useampi, mutta viimeksi kun harrastin seksiä mies huomautti että minulla on liian löysä. Olen itsekkin huomannut sen... Voiko emätintä saada vielä tiukemmaksi, harmittaa kun olen vielä nuori.
liian löysä nuorella?
auttakaa111
2
518
Vastaukset
- Tiukka50v
Voi saada tiukemmaksi jumppaamalla. Lantionpohjan lihasten harjoitteluohjeita löytyy ihan helposti netistäkin, Käypä hoito -suositus on hyvä sivu.
- Uusiasuhteitavaan
Enpä ymmärrä tuota juttua. Yleensä meille miehille kelpaa kaikki. Kunhan vaan saa seksiä. Tietysti jokin toinen asento esim. sinä päällä ja mies alla voi toimia paremmin.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585080
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544582Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224529Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2961737- 911412
- 811378
- 2281328
- 3151039
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850