Eikä ollenkaan ensimmäistä kertaa. Yrittää laittaa jotain sivua kirjanmerkkikansoihin, niitä ei vanhempia enää löydykkään, uusia kyllä pystyisi tekemään.... löydy, sama vikä toistuu ja toistuu.
Ne vanhat kirjanmerkit kyllä löytyy kirjanmerkit valikosta ja ne voi lukena, mutta ei siitä mistä yleensä kirjanmenrkkejä lisätään, se on taas kadottanut kaikki tiedot eiemmistas kerajnmetrkeistä.
Taas Firefox mokasi kirjanmerkit
4
167
Vastaukset
- yfufkdfyt
Laita toolbar kansioon kun painat tähteä.
ctrl shift b
maalaat ja heität väärästä paikasta oikeaan- minttiä
No kun ne kaikki kansiot katosivat siitä, mistä se tähti tulee.
Näkyviin tulee vain kirjanmerkkipalkki, kirjanmerkkit-valikko ja muut kirjanmerkit, kaikki tyhjiä...
Vanhat kansiot löytyvät toista kautta, mutta huono oli uudistus ja hankala taas kerran, tasan sama virhe toistuu tämän tästä , ihme hommaa. - lörpö-jörpö
minttiä kirjoitti:
No kun ne kaikki kansiot katosivat siitä, mistä se tähti tulee.
Näkyviin tulee vain kirjanmerkkipalkki, kirjanmerkkit-valikko ja muut kirjanmerkit, kaikki tyhjiä...
Vanhat kansiot löytyvät toista kautta, mutta huono oli uudistus ja hankala taas kerran, tasan sama virhe toistuu tämän tästä , ihme hommaa.Eipä ole kirjanmerkkejä kadonnut koko sinä aikana, mitä lie toistakytä vuotta, kun FF on ollut käytössä.
No, tietystikään minä en miljoonia kirjanmerkkejä mihinkään tungekkaan.
- Hooyasam
Kirjanmerkit hävisi ja uudet tuli asettamatta, asamsug ja Yahoo. Muita ei näy. On kuitenkin nuoli vasemmalle, siita saa kaikki kirjanmerkit.
Yahoo ja Samsung pitää olla ensin. Saakohan ne minulta pisteitä tästä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä20911934- 298228
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.596333Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1775257- 584990
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai514523Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1194441- 1193936
- 823435
- 531977