Jos vertailussa on 5 Suv katumaasturia, paras?

On saksalaista, korealaista ja japanilaista, niin arvatkaa mikä merkki ne testit aina voittaa?
Vinkki, saksalainen premium.

Entäpä häviäjä, no arvasit senkin, japsi, joka ei koskaan pärjää testeissä.

Tiesithän sinä siis sen jo etukäteen.

AB nro 12, eli uusin.
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kerran oli huvittava tilanne kun mamma ajoi isolla bensa-hybridillä lähti kiilaamaan jotain laatikko volvoa S60 tai vastaavaa, sanoi että painoin vain pikkaisesti kaasua lisää, minä sitten sanoin että: power-nappia ei ollut edes ollenkaan painettu päälle "kokeilin vain", mamma sanoi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huippuvoittaaaina kirjoitti:

On saksalaista, korealaista ja japanilaista, niin arvatkaa mikä merkki ne testit aina voittaa?
Vinkki, saksalainen premium.

Entäpä häviäjä, no arvasit senkin, japsi, joka ei koskaan pärjää testeissä.

Tiesithän sinä siis sen jo etukäteen.

AB nro 12, eli uusin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu