Perhe asunto Kuubassa
Olemme Suomalainen perhe vuokramme kahta huoneita Santiago de Kuubassa.
Talo sijaitsee keskustassa, alueella, josta voit kävellä missä tahansa kaupungissa.Meillä on kaikki täällä sinulle, joten sinun tarvitsee vain pakata henkilökohtaiset tavarat.
Tarjoamme 2 kahden hengen huonetta, joissa on kylpyhuone suurissa kylpyhuoneissa, seinäpuhallin, kuuma vesi, jääkaappi ja paljon luonnonvaloa. Talossa on myös miellyttävä terassi, jossa on ihastuttavia kasveja ympäri, missä voit nähdä suurimman osan kaupungista Santiago de Cubasta.
Valinnaisia palveluja tarjoavat aamiainen ja illallinen, jossa voit maistella tyypillisiä kuubalaisia ruokia. Espanjan kurssien lisäksi Salsa-oppitunteja hallitaan.
Takaamme turvallisuuden ja mukavuuden varmistamaan ikimuistoisen loman Santiago de Cubassa.
Hinta: 33 Euroa per yö aamiainen per henkilö. ( 3,00 Euroa per päivä ylimääräinen henkilö) Huonehintaan sisältyy säännöllinen huoneen siivous ja ysteistilojen käyttö.
Ota yhteyttä osoitteeseen [email protected], jos tarvitset lisätietoja.
Tervetuloa ystävälliseen kotiimme!
Perhe Ahonen
https://www.facebook.com/SanGerman539A
Olemme Suomalainen perhe vuokramme kahta huoneita
PerheAhonen
3
416
Vastaukset
- Anonyymi
Suomenkieli päässyt pahasti unohtumaan...
- Anonyymi
Helkkarin hyvä konekäännös.
Varmasti kusetusta.
Ei taida ulkomaalainen voida omistaa Cubassa mitään.
Varokaa näitä - Anonyymi
Suomalainen tuttuni omistaa Kuubassa talon. Mietin kyllä onko tuo niin hyvää kuin lupaa ....
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1202198
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten4132108Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?971166Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?13948Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34770- 44754
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109746Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!14710Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte166696Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti31654