Tähän ketjuun kokemukset Inglesin parhaasta ruokaravintolasta.
Kuparipannu avaa taas ovensa
12
370
Vastaukset
Juu,minäkin suosittelen Calma Chica ravintolaa. Tutustukaa.Olisiko se Inglesin paras.
Olen kuullut,että pari ikkunaakin?
- kiinnostavaa
siis, onko joku uusi suomiravintola tuo pari ikkunaakin?
- akkunaa
Eikun siellä on kaksi suomikuppilaa, molemmila on nimenä ikkunaa.
- Lisääkommentti
Ravintola Kuparipannu on meidän osalta boikotissa näiden mainostamisten takia. Joka viides viesti ylistää Kuparipannua ja kirjoittajana todennäköisesti on itse ravintolan omistaja. Palataan asiaan (ja Kuparipannuun) jos/kun mainostaminen loppuu.
- zikaValehteleeAina
"Mainostamiseen" on syypää kyseistä ravintolaa vihaava zikasairas pienipää. Hän tai paremminkin SE on tehnyt ehkä satoja avauksia jotta saa pannua haukkua. Omistajat ovat näköjään päättäneet olla puuttumatta mitenkään tuon sairaan ihmisraunioin trollauksiin.
- valehtelevaZika
Tuokin yllä oli zikasairaan kommentti omaan aloitukseensa.
- Oikeajohtopäätös
Kaiken kaikkiaan mainio ravintola. Ei mitään pahaa sanottavaa. Joka lomalla mutama kerta käydään siellä syömässä.
En ymmärrä näitä turhanaikaisia trollauksia. Ilmeisesti jollakin on jotakin pahasti hampaankolossa. Pannulaiset ovat ottaneet oikean asenteen kun eivät reagoi mitenkään. Kyllähän kaikki täysipäiset ovat tehneet omat johtopäätöksensä näistä vihakirjoituksista. - hintaseuranta
Kuparipannua pidetään saaren kalleimpana ravintolana hinta/laatusuhteeltaan.
- pahansuopaisuuteenkai
Mihinkähän tuokin perustuu?
- Pannu.on.paras
Kuparipannu on saaren paras ruokaravintola.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447306
- 324048
- 573575
- 503110
- 172796
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons492269- 512265
- 372258
- 432238
- 162226