kumpi

kumpi kannataisi ostaa 7610 vai 7260?? kummassa paremmat ominaisuudet? tiedän, että 7610 on kalliimpi, mutta sillä ei ole väliä!! toivoisin paljon vastauksia!!
2286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ite ajattelin ett ostanko 7270 vai 7610..
mut päädyin 7270 koska se on aikka harvinainen ja sin on kaikki mitä tarvitsen tyylikäs ulkonäkö....

Jos mä olisin sä ostaisin 7610 ((=

Äänestä

mä ostaisin tossa tilanteessa nokia 6670 koska se on yhtä hyvä kuin 7610 (ellei jopa parempi) mutta halvempi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äkkäl kirjoitti:

kumpi kannataisi ostaa 7610 vai 7260?? kummassa paremmat ominaisuudet? tiedän, että 7610 on kalliimpi, mutta sillä ei ole väliä!! toivoisin paljon vastauksia!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu