skoda alkanut huijaamaan autokaupoissa, koeajettavana olevat skodat ovat tehtaalla rakennettu koeajoja varten että kestävät, äänieristys parannettu, jousitus paljon laadukkaampi. moni tilannut samanlaisen skodan kuin koeajossa oli niin auto osoittautunut täysin erilaiseksi, jotenkin kovamuovisen halvaksi kolinoineen ja kitinöineen.
pientä vinkkiä skodan myynnistä
Ocuwomen
10282
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Millonkas sulle tehtiin se sukupuolenkorjausleikkaus?
no ihmekkös tuo kun skodan saatuaan ovat olleet niin pettyneitä autovalintaansa. tuulella käypä tuulipussihan skoda on ajaa ja tientukkoina aina.
Luovuta jo. Ihan aikuisen oikeasti. Olet menettänyt tämän pelin. Yritä päästä elämässäsi eteenpäin.
Holistilla isopyörä taas alkanut heittää, kun Toybota on joutunut tekemään takaisinkutsun MILJOONILLE autoille.
ruosteen raiskaamat skodat pahimmat tientukot, vaappuvat tyynelläkin ilmalla niin ettei tiellä pysy.
Ketuttaako ketuttaako ketuttaako, kuuntelen. . .
Kaikki huijaa ja on maksettuja kehujia. Usko vai anonyymiä kirjoittajaa, joka saa peukutusta.
skoda myy herkästi ruostuvia autoja väittäen että niissä on 2 vuoden koritakuu, onko kukaan VIELÄKÄÄN saanut 2 vuoden koritakuun aikana ruostevaurioita takuuseen, joillakin on jopa akselistot pudonnut tielle ruostevaurioiden takia vuoden vanhasta octaviasta, hei herätkäähän jo!
Niinhän nokiakin teki eikä siitä mitään seurauksia ollut
Hyviä autoja ei voi valmistaa kuin vähän huijaamalla sosiaalitanttoja. Huijauksista hyötyvät kuluttajat kuten Skodan omistajat. Tehtaalle se käy kalliiksi, jos jää kiinni, mutta sehän ei meitä kiinnosta. Pääasia, kun saadaan halvalla tehokkaat ja mukavat Skodat.