VITTUUN suomalaiset,jotka ette osaa ko haukkua ja arvostella kirjotusvirheitä!!!!!en tarkota teitä ketkä käyttäännytte asiallisesti.mutta te muut voitte painua jonnekin keskenänne juttelemaan.täälä ei ketään kiinosta teijän mielipiteet invapaikale pysäköinnistä!!!vitun sarvikuonot!!!
siis menkää
kijknflsdk
9454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tekstiä kuka sitten oletkin!!!Tulitko lukeneesi tuon edellisen jutun romani tytön kohtalosta?et tainut.Käyppäs lukemassa se niin varmasti häkellyt, sinun jutun kun luet sen jälkeen.Nyt ois parempi kun menisit itseesi,tuskin vanhempas haluais että kirjoittelet tuomoisia tänne.Häpeää siivoo suusi ja mielesi ja sen jälkeen siunaa ihtesi.
Olet kyllä jo häpeäksi vanhemmilles!Pese suus ja mieti mitä kirjottelet.Ei täällä vaan nuori väki viihdy.tiiä se.
kannattas torellakin mennä lukemaan tuota toista keskustelua missä ne kertoo siitä mustalaislikasta
Miksi vauhkoat kenellekään kun ilmeisesti olet jättänyt koulun käymättä.
Siellä sitä kirjoittamaan oppi. Niille invapaikoille varmaan sit pysäköi invalidit
jotka osaa lukea tai romanit jotka ei osaa lukea.
mee kotio kasvamaa, mikset puhu mistää teijän suomalaiset törkeistä jutuista kun oot äänessä aina jostaki tyhjänpäiväsistä jutuista
Puhuttaisi kaikki, tummat ja vaaleat asiallisesti ja kivasti.Ei aina tätä kädenvääntöä! Jos joku ei tummia sulata,pysyköön poissa tai ainakin jättää provosoivat kommentit kirjoittamatta.
Annettaisi nyt tilaa kivoille ja hyville asioille.
tämän viestin vaikka poistaa täältä.Oon pahoillani,en aatellut pitemmälle.Suututti vaan ni kovasti ja laitoin tuon viesti.en aatelllut että täällä käy vanhempiki ihmisijä.antakaa anteeksi ja ottakaa vaikka pois tuo viesti.
tuosta vittuu menemisestä sen verran, että käyn siellä päivittäin piipahtamassa. Ihan kiva paikka, itse et varmaankaan ole siellä käynyt kirjoituksestasi päätellen. Ihan tiedoksi vain että ei sinne koko ihminen mahdu, saatikka sitten koko suomenkansa(teitä mustalaisiahan ei siihen lasketa). Ja tuosta kirjoittelusta, OpetelE kIrjoiTaNiiN ei tarvits valitTaa.
suomilainen...