Lihapullia vuokramobedilla ja drinkkejä Mersulla.

Päivän puheenaiheena ollut ammattitaitoista keskustelua Pattayan suomibaarien ruokalistasta, sekä hieman tuota autoasiaa, kuten myös on ilmennyt olevan karkaavia ravintolatyöntekijöitä, sekä toisaalta omistusasunnoissa asuvia ravintolatyöntekijöitä vakituisessa työsuhteessa.

Ohessa mikäli modesuo toistamiseen poistamatta, niin tässä puheena olevia asuntoja ja auto.

https://aijaa.com/LIkIQQ
14235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mitä ihmettä ?
Tuo kuvahan on Ameriikoista.
Edellisen kuvan linkissä ei oltu peitetty avolavan rekisterikilpeä. Nyt on.

Äänestä

  • Sensei-- kirjoitti:

    Siinä sulle ameriikan kilpeä joka ei modelle sopinut.


    Mersunen
    https://aijaa.com/9Ggpjw

    Niin ja ameriikoissas on toki tuollaisia pihalla kuten kulmarakennuksen pihalla.

    Mutta mikä taas pääasia............sinä Poju Kakara ajattelet minua.

    Äänestä

On se kumma että thain kanssa naimisissa ja thaimaassa asuva ei oo koskaan käyny thaimaassa............aatelkaa rakkaat............🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜😁😁😁😁😁😎

Passitkin se on imuroinu netistä.......aatelkaa 🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒

Äänestä

Tilanne 8 Sensei 2 2010.

Jos tulee kalastuskuva päivän lehdellä niin 2010 100 Sensei 8.

Jos ei tule kalastuskuvaa Sensei 100 2010 nolla.

Äänestä
  • Köhköh siis ennenkuin joku näsänen korjaa niin 2010 2.

    Äänestä

  • Meidän Maijukka kirjoittaa vain sinisellään ja näemmä ollut joskus viime vuosikymmenellä kalassa kun ei ollut vielä silloin habassa tatuointeja ja paattikin ryhmämatkailualus kajuutalla jossa lepäillään ruokailun jälkeen.
    Voi voi sanomalehti unohtui köhköh.

    Äänestä

  • Tarrasandaalit ja voi hurjaa mitkä rintakarvat, murmur.

    Äänestä

  • RakastanSuaMussukkani kirjoitti:

    Tarrasandaalit ja voi hurjaa mitkä rintakarvat, murmur.

    Haluaisin imeeskellä sun 21 senttistä, slurps slurps.

    Äänestä

  • HomoSensei kirjoitti:

    Haluaisin imeeskellä sun 21 senttistä, slurps slurps.

    Köh köh ennenkin joku näsänen niin 2010:n kikulia siis.

    Äänestä

  • RakastanSuaMussukkani kirjoitti:

    Tarrasandaalit ja voi hurjaa mitkä rintakarvat, murmur.

    Rakasta rakasta, mode poistaa sun rakkaas, koska lapsipornokuvia ei hyväksytä.

    Äänestä

Kokeilisit vaihteeksi jutella vaimosi ja poikasi kanssa, jahka heräät siellä Parakodissa taas seiskalta puurokärryn kolinaan.

Täällä jo laitellaan lenkkareita jalkaan. Jännä juttu kun espanjassakin heräät Suomen aikaa seitsemältä, aivan kuten Thaimaassakin, vaikka Espanjan ja Thaimaan kelloissa on nyt viiden tunnin ero. Sinä poika et aikaeroista kärsi, kun se on sama ootko Amerikassa, Suomessa, Thaimaassa tai Espanjassa, niin Suomi hallitsee elämääsi. Suomi 24.

Äänestä
  • Minne tatskat hävis habasta ?

    Äänestä

Missä ajetaan noin vanhalla mersulla?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sensei-- kirjoitti:

Päivän puheenaiheena ollut ammattitaitoista keskustelua Pattayan suomibaarien ruokalistasta, sekä hieman tuota autoasiaa, kuten myös on ilmennyt olevan karkaavia ravintolatyöntekijöitä, sekä toisaalta omistusasunnoissa asuvia ravintolatyöntekijöitä vakituisessa työsuhteessa.

Ohessa mikäli modesuo toistamiseen poistamatta, niin tässä puheena olevia asuntoja ja auto.

https://aijaa.com/LIkIQQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu