Heippa!
Olemme kumppanini kanssa halunneet omaa lasta suhteemme alusta asti. Yhdessä olemme olleet yli 2 vuotta. Olen 26 vuotias panseksuaali nainen ja mieheni on 18 vuotias transmies. Olemme lapsirakkaita ja mukana sukulaisten ja ystävien lasten elämässä hyvin tiiviisti.
Minusta tuntuu, että biologinen kelloni tikittää jo kovaa kyytiä ja minua surettaa nähdä naisia joilla selkeä vauvamaha koska itselläni ei ole, eikä tule ilman apua. Kipu ja kaipuu on suunnatonta.
Lapselle voimme taata rakastavan perheen. Tukiverkkomme on vahva ja lapsi saisi kasvaa rakkauden, rajojen ja turvallisen ympäristön keskellä.
Koska yhteistä biologista lasta emme voi saada, etsinnässä olisi terve, anonyymi luovuttaja.
Meidät löytää Etelä-pohjanmaalta.
Omaa kääröä vailla. Etsinnässä anonyymiluovuttaja.
4
773
Vastaukset 4
Siis millaista luovuttajaa oikein etsitte ? Jäi aika epäselväksi tämä
Etsimme anonyymiä eli luovuttajaa joka pysyy nimettömänä ja ei ole lapsen elämässä mukana
- Maineri
Pan-nainen ja trans-mies?
Voitko selittää?
Siis ukko on mies joka haluaa olla nainen?
Sinä olet nainen joka haluaa ola mikä?
Olen vanha mies jenkeistä enkä ymmärrä mistä puhut.
Aika rasittava teidän robo check sata kertaa valitse school bus.Pan tarkoittaa, että rakastun ihmiseen enkä sukupuoleen ja transmies tarkoittaa että kumppanini on mies.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 85925
- 64870
- 59851
- 50692
Meistä puhutaan
Meistä varmaan puhutaan ja huhutaan. Luulen niin. Ei kiva juttu. Ja ystävät on minusta huolissaan. Yritän tehdä kaikkeni27686Uunimakkara koululaisten suosikki
https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000012228523.html on tärkeää että oppilaat syövät hyvin, muuten ei jaksa p264675- 17522
En tiedä sinusta
Olisitko lempeä, hyväntuulinen ja rento vai jämpti, määrätietoinen ja huoliteltu kumppani?38512Luotan sinuun nainen, kuin kallioon!
Jos joskus tuntuu siltä, että haluat puhua minulle jotain luottamuksella niin voit luottaa siihen, että kaikki jää meid39511- 58498