Hei! Onko kenelläkään kokemuksia alanyan hatipoglu hotellista? Menossa sinnepäin kesällä, ja varasin matkan finnmatkoilta em.hotelliin.Olisi kiva kuullu kokemuksistanne:)
Vastaukset 2
- -84
Eksyin hatipoglun respaan(omani oli huoneistohotelli hatipoglu,jonka taso kohtalainen)odottelemaan opasta..Hotelli vaikutti päällisin puolin hienolta ja respa oli älyttömän mukava,antoi meidän rauhassa odotella ja piti seuraa,vaikka ei oltu edes asukkeja.. Uimaallas alue oli pienehkö,mutta riittävän iso ja sen yhteydessä sijaitsi pieni allasbaari..Saksalaisia näytti kovasti hotellilla olevan,yhteenkään suomalaiseen emme törmänneet..Sijainti hotellilla oli meren rannan läheisyydessä ja tien vieressä Toiv.auttoi edes vähän=)
- Eeva
Olemme menossa Alanyaan jo toista kertaa(porukassamme hlö,jolla jo 5 krt)ja Hatipoglu hotelliin.Olimme viime syyskuussa em.hotellissa ja olimme enemmän kuin tyytyväisiä.Huoneistot todella siistit ja varustetaso hintaan nähden kohtalainen.Siivous oli 6krt/vko.Myös lämmintä vettä riitti meille kaikille 5 hlölle kaikki 2 viikkoa.Hotellin henkilökunta oli ystävällistä ja muutamana iltana istuimme pienessä allasbaarissa nauttimassa drinksuja ja kuuntelemassa musiikkia.Altaalla emme viettäneet 2 viikon aikana yhtäkään päivää,sillä ranta oli niin lähellä.Olemme menossa taas 20.8 alanyaan ja hatipoglu hotelliin 3 viikoksi.Siinä hotellissa on hinta-laatusuhde kohdallaan!Mukavaa matkaa sinulle,toivottavasti sait hieman kuvaa hotellista!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501178- 16815
- 68732
- 63725
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104469Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 16421
- 34404
- 35399
- 32393