alanya hatipoglu

tytteli 79

Hei! Onko kenelläkään kokemuksia alanyan hatipoglu hotellista? Menossa sinnepäin kesällä, ja varasin matkan finnmatkoilta em.hotelliin.Olisi kiva kuullu kokemuksistanne:)

2

1210

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -84

      Eksyin hatipoglun respaan(omani oli huoneistohotelli hatipoglu,jonka taso kohtalainen)odottelemaan opasta..Hotelli vaikutti päällisin puolin hienolta ja respa oli älyttömän mukava,antoi meidän rauhassa odotella ja piti seuraa,vaikka ei oltu edes asukkeja.. Uimaallas alue oli pienehkö,mutta riittävän iso ja sen yhteydessä sijaitsi pieni allasbaari..Saksalaisia näytti kovasti hotellilla olevan,yhteenkään suomalaiseen emme törmänneet..Sijainti hotellilla oli meren rannan läheisyydessä ja tien vieressä Toiv.auttoi edes vähän=)

    • Eeva

      Olemme menossa Alanyaan jo toista kertaa(porukassamme hlö,jolla jo 5 krt)ja Hatipoglu hotelliin.Olimme viime syyskuussa em.hotellissa ja olimme enemmän kuin tyytyväisiä.Huoneistot todella siistit ja varustetaso hintaan nähden kohtalainen.Siivous oli 6krt/vko.Myös lämmintä vettä riitti meille kaikille 5 hlölle kaikki 2 viikkoa.Hotellin henkilökunta oli ystävällistä ja muutamana iltana istuimme pienessä allasbaarissa nauttimassa drinksuja ja kuuntelemassa musiikkia.Altaalla emme viettäneet 2 viikon aikana yhtäkään päivää,sillä ranta oli niin lähellä.Olemme menossa taas 20.8 alanyaan ja hatipoglu hotelliin 3 viikoksi.Siinä hotellissa on hinta-laatusuhde kohdallaan!Mukavaa matkaa sinulle,toivottavasti sait hieman kuvaa hotellista!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      49
      1354
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      160
      1166
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      61
      1037
    4. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      882
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      198
      881
    6. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      12
      812
    7. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      27
      786
    8. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      51
      771
    9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      346
      758
    10. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      85
      737
    Aihe