ProAce Hybrid

Toyotan piti tuoda tämä eka hybridipaku myyntiin 2018, missä viipyy?
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinhän Toyota uhannut tehdä vaikka ja mitä. Muut merkit vain saaneet hommat tehtyä ja menneet edelle. Toyotassa kehittynyt vain hinta.

Äänestä

Juupa juu. Eihän Toyota osannut kilpailukykyistä pakuakaan tehdä joten meni sekin PSA:lle.

Äänestä

Tulee ensi vuoden ekalla neljänneksellä, kuten uusi Camry, Corolla ja RAV4 eli oikea uutuustulva. Joten ensi vuoden myydyin merkki on päivänselvä juttu, muiden merkkien maahantuojat eivät pysty enää edes asettamaan tavoitteeksi olla ykkönen 2019.
ProAce Hybrid taas varmistaa Toyotalle pakumyynnin ykköstilan ensi vuonna, aika lailla must-valinta ympäristötietoisille yrittäjille ja yhteisöille, joille imago on tärkeä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakuttaja kirjoitti:

Toyotan piti tuoda tämä eka hybridipaku myyntiin 2018, missä viipyy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu