Somettaja, koko Suomi

Etsimme joukkoomme nuoria (yli 18 v) aktiivisa henkilöitä eri puolelta Suomea koulutettavaksi suosittelijoiksi ja somettajiksi, jotka jakavat kokemuksia somenkanavissa. Yritys tarjoaa mahdollisuuden itsenäiseen työskentelyyn, riskittömiin tuloihin ja lisäansioihin. Kansainvälisen liiketoiminnan mahdollisuus. Ilmaiset netti webinaarikoulutukset. Annamme sinulle täyden tuen ja koulutuksen. Mitään pohjakoulutusta emme vaadi. Voit toimia yksityishenkilönä tai yrittäjänä.

Palkkaus: Myyntikate provisio nouseva bonus

11

789

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiinnostunut87

      Moikka! Miten tähän hommaan pääsisi mukaan? Laitatko jotain yhteystietoja? Ja mikä on palkkaus tarkemmin ottaen?

      • Hei. Annatko sähköpostiosoitteesi? Laitan sinne tietoa


      • Kiinnostunut87
        Lrworld kirjoitti:

        Hei. Annatko sähköpostiosoitteesi? Laitan sinne tietoa

        Hei, voitko sinä laittaa sähköpostiosoitteesi tähän? Laitan sitten viestiä. En halua julkisesti omaa osoitettani tässä julkaista.



      • Kiinnostunut95

        Hei vieläkö paikkoja olisi vapaana ?


    • jhm

      Kuulisin myöskin mielelläni lisää tuosta työstä. Laita meiliini tietoa, kiitos!
      [email protected]

    • Anonyymi

      Hei,

      Teen etätyötä tietokoneellani ja voin tehdä sitä missä vain, milloin vain, myös niin paljon tai vähän kuin haluan. Yritykseen haetaan nyt lisää työntekijöitä, joten jos sinäkin haluaisit tehdä töitä tällä tavalla niin ota yhteyttä.

      http://asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI1454

      • Anonyymi

        Onko jollakin kokemuksia tuosta yllä olevasta asiakas-palvelut.com -hommasta?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko jollakin kokemuksia tuosta yllä olevasta asiakas-palvelut.com -hommasta?

        Kannattaa kokeilla, mitään et häviä jos kokeilet. Ilmainen parin tunnin "skype koulutus" ja voit aloittaa, puhua ei tarvitse missään vaiheessa. Voit tienata tuota kautta extraa esim 50€/vkossa tai enemmänkin helposti jos jaksat muutaman tunnin kirjoittaa päivässä,suosittelen ;)


    • Anonyymi
    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      275
      3445
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      110
      1770
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      248
      1466
    4. 74
      1356
    5. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      66
      1245
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1107
    7. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      52
      1099
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      1001
    9. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      937
    10. IS viikonloppu 16.-17.5.2026

      Tänä viikonloppuna on Kärkkäisen ja Skyttän yhteistyönä syntynyt 3.0 arvoinen sanaristikko ratkaistavana.
      Sanaristikot
      35
      883
    Aihe