Etsimme joukkoomme nuoria (yli 18 v) aktiivisa henkilöitä eri puolelta Suomea koulutettavaksi suosittelijoiksi ja somettajiksi, jotka jakavat kokemuksia somenkanavissa. Yritys tarjoaa mahdollisuuden itsenäiseen työskentelyyn, riskittömiin tuloihin ja lisäansioihin. Kansainvälisen liiketoiminnan mahdollisuus. Ilmaiset netti webinaarikoulutukset. Annamme sinulle täyden tuen ja koulutuksen. Mitään pohjakoulutusta emme vaadi. Voit toimia yksityishenkilönä tai yrittäjänä.
Palkkaus: Myyntikate provisio nouseva bonus
Somettaja, koko Suomi
11
779
Vastaukset
- Kiinnostunut87
Moikka! Miten tähän hommaan pääsisi mukaan? Laitatko jotain yhteystietoja? Ja mikä on palkkaus tarkemmin ottaen?
- Kiinnostunut87
Lrworld kirjoitti:
Hei. Annatko sähköpostiosoitteesi? Laitan sinne tietoa
Hei, voitko sinä laittaa sähköpostiosoitteesi tähän? Laitan sitten viestiä. En halua julkisesti omaa osoitettani tässä julkaista.
- Kiinnostunut95
Hei vieläkö paikkoja olisi vapaana ?
- jhm
Kuulisin myöskin mielelläni lisää tuosta työstä. Laita meiliini tietoa, kiitos!
[email protected] - Anonyymi
Hei,
Teen etätyötä tietokoneellani ja voin tehdä sitä missä vain, milloin vain, myös niin paljon tai vähän kuin haluan. Yritykseen haetaan nyt lisää työntekijöitä, joten jos sinäkin haluaisit tehdä töitä tällä tavalla niin ota yhteyttä.
http://asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI1454- Anonyymi
Onko jollakin kokemuksia tuosta yllä olevasta asiakas-palvelut.com -hommasta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko jollakin kokemuksia tuosta yllä olevasta asiakas-palvelut.com -hommasta?
Kannattaa kokeilla, mitään et häviä jos kokeilet. Ilmainen parin tunnin "skype koulutus" ja voit aloittaa, puhua ei tarvitse missään vaiheessa. Voit tienata tuota kautta extraa esim 50€/vkossa tai enemmänkin helposti jos jaksat muutaman tunnin kirjoittaa päivässä,suosittelen ;)
- Anonyymi
Minuunkin saa ottaa yhteyttä
[email protected] - Anonyymi
[email protected] haluaisin lisää tietoa😊
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1764967Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,184346Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993087Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2482910Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432852- 522491
- 271919
- 341723
- 211711
- 631677