Etsimme joukkoomme nuoria (yli 18 v) aktiivisa henkilöitä eri puolelta Suomea koulutettavaksi suosittelijoiksi ja somettajiksi, jotka jakavat kokemuksia somenkanavissa. Yritys tarjoaa mahdollisuuden itsenäiseen työskentelyyn, riskittömiin tuloihin ja lisäansioihin. Kansainvälisen liiketoiminnan mahdollisuus. Ilmaiset netti webinaarikoulutukset. Annamme sinulle täyden tuen ja koulutuksen. Mitään pohjakoulutusta emme vaadi. Voit toimia yksityishenkilönä tai yrittäjänä.
Palkkaus: Myyntikate provisio nouseva bonus
Somettaja, koko Suomi
11
769
Vastaukset
- Kiinnostunut87
Moikka! Miten tähän hommaan pääsisi mukaan? Laitatko jotain yhteystietoja? Ja mikä on palkkaus tarkemmin ottaen?
- Kiinnostunut87
Lrworld kirjoitti:
Hei. Annatko sähköpostiosoitteesi? Laitan sinne tietoa
Hei, voitko sinä laittaa sähköpostiosoitteesi tähän? Laitan sitten viestiä. En halua julkisesti omaa osoitettani tässä julkaista.
- Kiinnostunut95
Hei vieläkö paikkoja olisi vapaana ?
- jhm
Kuulisin myöskin mielelläni lisää tuosta työstä. Laita meiliini tietoa, kiitos!
[email protected] - Anonyymi
Hei,
Teen etätyötä tietokoneellani ja voin tehdä sitä missä vain, milloin vain, myös niin paljon tai vähän kuin haluan. Yritykseen haetaan nyt lisää työntekijöitä, joten jos sinäkin haluaisit tehdä töitä tällä tavalla niin ota yhteyttä.
http://asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI1454- Anonyymi
Onko jollakin kokemuksia tuosta yllä olevasta asiakas-palvelut.com -hommasta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko jollakin kokemuksia tuosta yllä olevasta asiakas-palvelut.com -hommasta?
Kannattaa kokeilla, mitään et häviä jos kokeilet. Ilmainen parin tunnin "skype koulutus" ja voit aloittaa, puhua ei tarvitse missään vaiheessa. Voit tienata tuota kautta extraa esim 50€/vkossa tai enemmänkin helposti jos jaksat muutaman tunnin kirjoittaa päivässä,suosittelen ;)
- Anonyymi
Minuunkin saa ottaa yhteyttä
[email protected] - Anonyymi
[email protected] haluaisin lisää tietoa😊
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1193277Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville522843Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122374Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1111922- 1681554
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa301258- 521104
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih15916Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois111888Polvinen hylkäsi Persut
Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.146842