Huh huh. Kaksi naista edusti kyllä tanssi iltaa pukeutumisellaan enemmän kuin tanssiin kuuluvan asiallisesti. Toinen päästeli menemään ilman mitään puhdasta peeusskelta tyllihame korvissa niin että alushousut näkyivät. Hyi että. Joo toinen ääripää vanhempi nainen kotelomekossaan josta paistoi stringit läpi epämuoisessa berberissä.
Jää nämä ensikerralla pokkaamatta.
Keurusselän tanssit
Hämesoikoon
0
233
Luetuimmat keskustelut
- 382221
- 56726
- 41701
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne71532- 62502
- 42500
- 45500
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6487Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16484Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh24479