yle yrittää tuhota Louhimiehen

Propakandakanava

9

268

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • aigrob

        Ovatko Päivärinta ja Jungner täysin väärässä ihmetellessään virkavapaalla olevan toimittajan ristiretkeä elokuvaohjaajan uran tuhoamiseksi, joka asia on tavalliselle taatiaisellekin ihan selvä. Ylen päätoimittajaksi nostetun Jokisen lammasmaiset kommentit taas osoittavat, että Jääskeläisen tilalle valittiin henkilö, joka antaa toimittajien mellastaa ilman mitään vastuuta mistään kuvitellen olevan kaiken arvostelun ulottomattomissa.


    • propakandakanava

      täytyyhän tuollainen kaljupäinen runkkari vastuuseen laittaan

      • KerroLisää

        Ihan hauskaa kun kerroit itsestäsi! ;-)


    • Mediatarkkailija

      Suomalaisvastaisten femakkotoimittajien MeToo-sikailu on tosiaan mennyt liian pitkälle!

    • Ylekö-syyllinen

      Oiskohan Louhimiehen omalla toiminnalla mitään yhteytä nyt saatuihin potkuihin.?
      Kovasti katuvaahan sitä esitettiin asian ollessa kotimaassa esillä ja parannusta lupailtiin , samoin kuin hoitoon hakeutumista.
      Ei kai syytön mies terapiaa tarvitse.
      Totuus taitaa olla se ,että ohjaajasuuruus luikki ulkomaille töihin vähin äänin kun rahahanat kotimaassa sulkeutuivat.
      Nyt sitten on uhriutumisen vuoro—ei näiden herrojen härskiydellä ole mittaa eikä määrää

    • Aamuunastikaljaa

      No yle nyt yrittää tuhota kaiken mikä on suomalisten kansallistunnon säilyttämisen ja nostamisen kannalta hyväksi mutta toisaalta kuka ottaa enää näitä ylen jorinoita vakavasti. Verovaroilla kustannettujen suojatyöpaikkalaisten tyhjänpäiväisiä höpinöitä.

    • Kissimirri76

      Tää saatanan pervo on ihan itse sekoillut itsensä kuseen. Vaikka yleisesti ottaen olen samaa mieltä että median edustajissa on paljon mielisairaita ja psykopaatteja.

    • Saunaeipala

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      103
      1747
    2. 210
      1557
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      1030
    4. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      1000
    5. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      58
      885
    6. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      51
      814
    7. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      49
      785
    8. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      60
      756
    9. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      36
      755
    10. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      5
      742
    Aihe