Haussa mukava nainen matkaseuraksi etelään tai kaupunkilomalle. Olen 60v savuton ja fiksu mies, talous ja asiat ok. Marraskuun alusta alkaen matkan ajankohta voidaan sovitella milloin vaan, samoin matkan kohde. Ilmaise itsesi, jään kuulolle!
Vastaukset 7
- HomeliteSoi
Mie oon 84v hampaaton ukkeli, mut imutahti ikenillä on hyvä. Lähetäänks napakymppimatkalle?
Hei; täydennys vielä alkuperäiseen ilmoitukseeni! Myös Joulun ja Uuden Vuoden ajat sopivat minulle mainiosti ja vielä ehtisi katsoa mitä kohteita olisi tarjolla!!
- aurinkoonmenossa
Joulu Uusivuosi ja Loppiainen olis kiva näissä tapahtumissa on toista kuin suomen joulun aika kun kaikki on kiinni.Mihinkä etelässä olet ajatellut.Ilmoita sähköposti osoitteesi niin olis helpompi pitää yhteyttä.Sitä vois sitten vaihtaa myös puhelin numerot.Ja vielä mistä päin Suomea olet .Toivottavasti vastaat.
- hiekkaavarpaisiin
Hei,ystävät ovat kiinni omissa elämissään ja seuraa minäkin olen vailla.Voisi olla hyvin koko joulukuun sillä aikaa on.Olen matkustellut aikaisemmin paljonkin ja esim.Kanaria on tuttu joka kantilta.
Sinä mies tai nainen jolla on kohteliaat ja kunnolliset elämäntavat,olen eläkeikäinen- mieleltäni avarakatseinen ja reippaanoloinen nainen .
Jätä yhteystiedot jotenkin,jjos tänne sivustolle voi yleensä jättää sp-osoitetta?! - aurinkoonmenossa
Viestisi oli poistettu sääntöjen vastaisena kirjoita oikea sähköpostiosoite ja vähän muitakin tietoja itsestäsi voivat antaa olla.
Hei! Täällä kun on niin monenmoista outoa vastaajaa niin yksityisemmät asiat sitten kun saat yhteyden minuun; kirjoita gentmanni (ät) ja sitten loppu tämän foorumin mukaan.
- aurinkoonmenossa
Outoja tässä ollaan ite kukkii tavallaa minäpä pistän tähän oman sähköpostin ku tunnut niin ujo oleva ,roskapostin voi panna suoraa roskakorrii. [email protected] Tähä ku ruppeet viestiä panemaa eiköhä asiat selevii jos on selivittäksee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092250- 103896
- 67861
- 48825
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???22822Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha535756- 80677
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76650Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23600- 57561