Onko tuolla 18 kaupunginosassa turvallista liikkua kahden naisihmisen iltaisin? Alueesta puhutaan huonona alueena ja huoraamisen tyyssijana, mutta siis uskaltaako tuolla alueella liikkua tai käyttää metroa mihin aikaan?
18. kaupunginosa/Montmartre
janite
4
1087
Vastaukset
- Marcer
Ei missään tapauksesa valkoihoisen kannata liikkua tuolla alueella öisin. Päivisinkin alue täynnä ruskettuneita ahdistelijoita. Alue on pian yksi lisää no-gone-alue Pariisissa.
- Fkekdk
Uskaltaa sinne mennä. Kaksin uskaltaa minne vaan Pariisissa.
- Monnikala
Yli puolet Pariisista on pyllistys-mat-ujen pilaama. Paikka ei todellakaan ole enää se wanha kunnon ja kaunis Pariisi.
- niitänäitä
Jos olet menossa sinne hotelliin tms. niin kerro tarkempi osoite.
Esim. Montmartren kukkulan alue on ihan kivaa turistien suosimaa aluetta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647