Kysy melkee mitä vaa 13-v tytölt

typyli13

Niiku tos otsikos on. Saa kysyy melkee mitä vaa. Yhteystietoi tai kuvii en anna ja muutenki päätän millee vastaan.

15

588

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miksi haluat, että sinulta kysellään?
      Miksi koit merkittäväksi kertoa etukäteen juuri iän ja sukupuolen?

    • uteliaspoitsu

      Pidätkö yleensä farkkuja vai legginsejä vai jotain muuta? Mikä on mieliaineesi koulussa? Entä inhokkiaineesi? Onko sinulla sisaruksia? Asutko kaupungissa vai maalla?

      • typyli13

        Farkkui tai jotai löysii housui. Tykkään matikast ja kuviksest. En tykkää bilsast. Ei oo sisaruksii. Asun kaupungis.


    • jokutäällävaa

      Onko sun rinnat alkanu jo kasvaa? Entä lantio? Onko menkat alkanu?

      • typyli13

        On ne vähän kasvanu, mut mul ei oo viel oikeit liivei :( On lantioki vähä levinny. Menkat on alkanu joo.


    • jokutäällävaa

      Onko sun luokan pojat yrittäny puristella sun tissei tai läpsii sun peppuu? Jos on niin mitä oot vastannu niille?

    • Mitä harrastat?

    • tyran.banksit

      Mitä tahdot sinulta kyseltävän? Mistä tahdot sinua haastateltavan? Onko lauseenvastike kuin puheen kastike, tuoden maun ja raikkauden sanomisiimme?

      • Huomauttaisin lauseenvastikkeen todellisen arvon vaativan sen sillointällöistä poissaoloa. Mikäli olet eri mieltä, voinet aloittaa kanssani oikean väittelyn sen sijaan, että vain vainoat ja nettikiusaat ihmisiä heidän kirjoitustyyliensä vuoksi.


    • Seksikysymys

      Oletko jo itsetyydyttänyt tai harrastanut seksiä?

      • typyli13

        Määrittele käsite seksi eli tarkenna mitä seksimuotoa tarkoitat. Niitä kun on vähintään sataa eri lajia


    • sdcsadccds

      Minäpä melekeen kysysin että paljonko kello?

    • lintutitityy
    • kastuukopallomeressä

      En kysy, kun tuon ikäiset ei tiedä mitään.
      No, yksi kysymys. Oletko ollut pallomeressä ja käytetäänkö siellä snorklausvälineitä?

    • KuuluuEhkäSinulle

      Niiku kirjoitetaan niin kuin, tos kirjoitetaan tuossa, otsikos kirjoitetaan otsikossa, kysyy kirjoitetaan kysyä, melkee kirjoitetaan melkein, mitä vaa kirjoitetaan vain. Yhteystietoi kirjoitetaan yhteystietoja tai kuvii kirjoitetaan kuvia, en anna ja muutenki kirjoitetaan muutenkin, millee kirjoitetaan kuinka.
      Takaisin kouluun..........

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2250
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      69
      871
    4. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      22
      852
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      835
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      541
      770
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      80
      687
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      600
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe