Töitä opintojen oheen Espoo

Satu_opiskelija

Olen 25 v. opiskelija ja lisätienestit opintojen oheen kiinnostaa. Olen vaihtelevasti, kursseista riippuen käytettävissä arkisin ja viikonloppuisin.

Oletko järjestämässä juhlia kotonasi ja apukädet olisi tarpeen? Voisin auttaa esim. kahvin keittämisessä, tarjoilujen esillelaitossa, kattaamisessa, siivoamisessa.

Voisin myös auttaa tarpeen mukaan myös yleisissä kotitöissä; imuroinnissa, pölyjen pyyhkimisessä, ruoanlaitossa, haravoinnissa, lemmikkien hoitamisessa/ulkoiluttamisessa.

Palkkaus sopimuksen mukaan.
Ota yhteyttä spostilla: satua1992(a)gmail.com

2

289

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sähköpostiosoite ei toimi?

    • Anonyymi

      ETÄTYÖTÄ

      Olisi tarjolla ajanvaraus eli buukkausa töitä yrityksiin ja sateelliittiohjatulla järjestelmällä. Myös muuta ajanvarausta ja puhelintyötä. HYVÄ KORVAUS JA EI LEHTIMYYNTIÄ. Ajanvaraus on aina asiakkaalle eli kenelle sovitaan aika maksuton eli 0 e. Otapa ihmeessä yhteyttä. Maija Marjatta Murt Tmi. Matti Murto P. 0400-322707 tai 046-5462380.

      Jos laitat sähköpostia [email protected] niin laita puhelinnumerosi mukaan. Soittaa voit koska vaan vaikka nyt vapunpäivänä. Otan puheluita vastaan 24/7 oli arki tai pyhä.

      On myös rahoitusalan soittoja ja tienaa kyllä mukavasti .

      VASTAA SÄHKÖPOSTIIN [email protected] PUHELINNUMERON KERA JOS ET SUORAAN SOITA.

      Voi tehdä päätoimisesti, osa-aikaisesti ja sopii työttömille, eläkeläisille, tai muuten työssä kyvälle lisäansioksi. Takaan että työtä kyllä riittää.

      Kiittäen Matti.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      548
      9130
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      165
      6264
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      378
      5316
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      70
      4798
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      100
      4421
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4083
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      207
      4026
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      103
      2094
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      114
      1548
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      53
      1086
    Aihe