Töitä 1.1.2019 alkaen?

Terokoo

Vuosi lähenee loppuaan ja määräaikainen työsuhteeni on päättymässä. Verkot siis heitän veteen ja töitä olisin etsimässä vuoden 2019 alusta.
Töiden suhteen olen hyvin sopeutuva ja ennakkoluuloton...eli töitä saa tarjota melkeinpä alalta kuin alalta.

Eli tälläinen 52- vuotias, nuorekas ja liikunnalliset
elämäntavat omaava, fyysisesti hyväkuntoinen, perusterve ja
kädentaidollisesti pätevä, ahkera, tunnollinen ja pitkäjänteinen, ihmisten kanssa toimeentuleva ja puhuva, mukava ja huumorintajuinen, monipuolisen työ- ja elämänkokemuksen, yrittäjyydestäkin kokemusta omaava osaaja olen.
Siivous- ja laitoshuolto vahva osaamisalue! Monipuolinen teollisuustyökokemus eri aloilta, hyvät IT-taidot ja asiakaspalvelutaidot ja mm. kohtalaiset remontointitaidot.

Minusta saat kyllä luotettavan, hyvän, ahkeran ja omatoimisen työntekijän joka on valmis sitoutumaan pidemmäksi aikaa hyvään työpaikkaan! Elämäntilanne myös sellainen ( sinkku ja lapset aikuisia) että olen vakaan, hyvän työpaikan löytyessä muuttamaan työn perässä vaikka käsivarren Lappiin.

Tarjoa rohkeasti!
Kerron mielelläni enemmän ja CV:n myös voin lähettää!
Minut tavoittaa: [email protected]

0

188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

        Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
        Maailman menoa
        272
        3459
      2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        121
        1807
      3. Israel euroviisujen 2.

        Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
        Luterilaisuus
        266
        1524
      4. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        68
        1409
      5. 75
        1372
      6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        199
        1117
      7. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

        "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
        Taivalkoski
        53
        1116
      8. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        63
        1011
      9. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        22
        977
      10. IS viikonloppu 16.-17.5.2026

        Tänä viikonloppuna on Kärkkäisen ja Skyttän yhteistyönä syntynyt 3.0 arvoinen sanaristikko ratkaistavana.
        Sanaristikot
        35
        893
      Aihe