Olen 25-vuotias, ja olen sinkku - edelleen. Olisiko paha hankkia yksi lapsi yh:na?
Lapsi ilman miestä?
Ldlsmdmddmndms
6
330
Vastaukset
- kivaolisi
Ei olisi, onko jo löydetty siemenet?
- kivaolisi
Voin nääs tulla tuuppaamaan
- kivaolisi
Joku käyttää mun nimimerkki?
- kivaolisi
En ainakaan minä :)
- Näin_täällä
Pisin alkanut yh:ksi jo kauan sitten, jos se onnistuisi miehille yhtä helposti kuin naisille.
- Repeus
elä hanki. lapsia tulee jo liikaakin. Oot jo tarpeeksi vanha unohtaan penikat!!! Nauti elämästä eläkä enää kansoita tätä maailmaa enää yhtään!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417477Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393901Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172178Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261477- 441463
- 331372
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3411190Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1411002Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23938Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7917