Ilon hetkiä!

On ne jokavuotiset sattumukset kun metsästäjä ampuu itsensä tai jonkun toisen mulkun hengiltä.
Tänä syksynäkin on jo saanut riemuita.
4181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vittuako tänne tuut sairasta riemuas purkamahan! Mee tuonne metsästyksen vastustajien palstalle! Sielä ne on muutkin sairaat!

Äänestä

Onnee valitsemallasi tiellä!
A. Hitlerkin onnensa kukkuloilla ihasteli filmitallenteilta, kun hänen vastustajiaan likvidoitiin.
Oli hänellä Wolfsburgkin tjsp.
Hänkin oli homo.
Hänkin surmasi itsensä, lopulta.

Äänestä

Natsisaksassa oli erittäin tiukka ja hyvä eläinsuojelulaki. Yksi maailmanhistorian parhaista.

Äänestä

Ikaalisissa shampanjapullojen korkit poksahtelevat vieläkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jänisvoitti kirjoitti:

On ne jokavuotiset sattumukset kun metsästäjä ampuu itsensä tai jonkun toisen mulkun hengiltä.
Tänä syksynäkin on jo saanut riemuita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu