Julkinenpaikka

Kiinnostaaa

Oletteko joskus jossain julkisella paikalla antanut jollekkin suihin tai pannut?

8

976

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Johanoli

      Sain tänään Vantaalla ,Hakunilassa!

    • markus3

      viime kesänä yhtä irakilaista sonnia runkkasin ja imin puiston penkillä yöllä

    • Antanut

      Porvoon motarin levarilla useatikin.

    • Ex anoppia työpaikan kahvi huoneessa

    • Paikalla_käynyt

      Stockan 5. krs vessassa imut ja panot nuorempana vanhemman isomunaisen kaverin kanssa. :) Mika meno lie nykyisin?

    • Runkkupoika

      Olin silloin poikanen ja aina vailla rahaa. Miehet sen huomasivat ja veivät mut roskiksen taakse sekä pojalta housut pois koivista. Ja Kalle rupesi minua myymään paikalla kävi vaikka kuka minua runkkaamassa. Ja kun ei kaluni enää kelvannut Kalle siivosi mut ja housut takas koipeeni sekä kassan jako. Yli huomenna sama paikka ja sama aika ja sutenöörini lähti pois paikalta. Minä rahaa tuhlaamaan kun tiesin ylihuomenna sitä tulee mulle lisää. Mutta tästä on aikaa kulunut tosi paljon ja tänä päivänä ei Kallet tai muut minua runkkaile.

    • Kyllä

    • vierailia

      Olin humalassa ja puoli tutulla likalla tuli riitaa poika ystävänsä kanssa. Et kelpaa kuin pultsareille se haukkui sitä likkaa. Se tuli mun luokseni näytti mulle että sillä on tissit ja mulla koveni se heti. Sen jälkeen vain roskiksen taakse ja likka kiskaisi multa housuni alas. Matti sen ukko oli vieressä kusella. Kato kun pultsari minua nai nyt, Ja se selkä roskista vasten sekä minun kaluni sen sisälle ja naiminen oli mulle tosi asia silloin. Sen ukko vain katseli minua kun nussin sen muijaa. Ja kun laukesin se kiskasi mut pois hänen muijaa naimasta ja itse tilalle. Sekä minä kotiini missä oli mun kuulusteluni heti mun vanhemmiltani.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      262
      4606
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      132
      3003
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      43
      2786
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      76
      1761
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1614
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1493
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      58
      1351
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      94
      1253
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1129
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      212
      1128
    Aihe