Savon Rakennustekniikka Shareholding Vacations

sarjayrittäjä

Savon Rakennustekniikka ala Shareholding Vacations ala jv securyty ala myy huutokaupat.com palvelussa Kolin viikkoa 6 ja kovasti kehuu että osakkeen no:17 vastike on noin 100 euroa vuodessa. Mikä mittatikku Kuopiossa on käytössä kun osakkeen vastike on tässä 42m2 parvi 20m2 osakkeessa 239,40 euroa. Onko sen vaihtosuhde Kuopiossa 100 euroa? Paljonko maksaa kalakukko Kuopiossa?

9

440

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • isännöitsijä08

      Ei hehkuta ei saatu isännöitsijätodistusta kohteesta sairasloman vuoksi. Ei myydä ilman sitä mitään:

    • isännöitsijä08

      Kiitos huomautuksesta:

    • mis

      Missä ilmoituksessa on maininta että kohteessa käytössä RCI-kalenteri?

    • Isännöitsijä08

      Sinun pitäisi tulla meille töihin : ) hyvin tiedät asioita. : )

    • karvaanikulkeejakoirat

      Itseasiassa annoimme ilmaiset vastikkeet vuodelle 2019 vastikkeet ovat 0 EUR. Tarjouskampanjat ovat ihan tuttua liiketoimintaa : ) Hohhoijjaa näitä suomi24 juttuja.

    • Meklari098

      Toinen sivusto on vuokrattu matkatoimistolle: ) halvempaa on käyttää franchising yrittäjää, kuin palkata ketään.


      Näistä syistä emme palkkaa, vaikka tarvetta olisi – yrittäjät kertovat
      https://yle.fi/uutiset/3-8306788

    • voipoikaparkaa

      Käsittämätöntä amatöörimaisuutta kun ei tiedetä myyntikohteesta tai yleensä lomaosakkeista tuon taivaallista. Tämäkin väittämä että annoimme vastikkeet nolla euroa vuodelle 2019 silkkaa puppua. Savon Rakennustekniikan provikat menisivät tähän ilmaiseen nolla vastikkeeseen 2019 jos olisi maksaja. Veikkaan että vuoden viikko on RCI systeemiin tellennettu eli ostajalla käyttöoikeus vasta 2020 ja siitä alkaa vastikevelvollisuus. Itsekun tiedän nämä jutut niin kummeksun näitä tämän yrittäjän ilmituksia joissa ei ole faktaa eli tietämystä lomaosakkeista. Miten tällainen yrittäjä voi sanoa olevansa alan ammattilainen? Ilmoituksissa niin amatöörimäistä tietämättömyyttä.

    • isännöinti56

      RCI pistepurku kannattaa aina tehdä kaupan yhteydessä holidayclupilla se käy parissa viikossa. Osake vapautuu uuden omistajan käyttöön. Isännöitsijätodistuksessa aina mainitaan seuraava käyttöoikeus. Isännöitsijältä kilahtaa sähköposti, talletus purettu.

    • ppiihhaallaa

      Tästä viestiketusta huomaa ettei toimija ole henkilökohaiseti ollut missään viikko-osake myyntiorganisaatiossa myyjänä. Ei ymmärrä miten myynti prosessi toimii oikeasi. Sama kuin antaisi pohjoiskoralaiselle ikean mööpeli paketin...kokoa itse ruotsalaisilla ohjeilla.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      52
      915
    2. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      104
      891
    3. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      796
    4. Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi

      Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,
      Suomalaiset julkkikset
      3
      740
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      66
      618
    6. Meinasin tukehtua juomaan :D

      ihan jäätävä maha sulla 🤣🤣🤣 m-n ihmekö kun oot sinkku
      Ikävä
      74
      607
    7. Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?

      Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.
      Vain elämää
      1
      604
    8. Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?

      Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it
      Sinkut
      185
      569
    9. Jos oltais joskus samoissa bileissä

      Niin lähdettäiskö yhdessä ”jatkoille?”
      Ikävä
      56
      561
    10. Ehkä taidat

      Luovuttaa.
      Ikävä
      70
      533
    Aihe