Olen parhaillaan azak beachissa. Hotellin sijainti on loistava ja sain merinäköalahuoneen. Mutta näin luokattoman huonoon all inclusiveen en ole koskaan enkä missään törmännyt! Vaihtoehtoina vain 1 liha- tai Kalakeitto ja jos ei mene heti ruokailemaan päivällisajan alettua ei viimeisen tunnin aikana ole mitään jäljellä. Myöskään ilmoitetut ajat esim aamiaisen suhteen eivät pidä paikkaansa vaan ovat puoli tuntia myöhässä. Olen aiemmin ollut missä tahansa en ole koskaan törmännyt vastaavaan. Ovatko kärsineet liikaa varsinaisen turistikauden päätyttyä. Hotelliasukkaita on ehkä joitakin kymmeniä. Ei enää tähän hotelliin.
Azak beachin surkea all inclusive
5
247
Vastaukset
- OlenÄlykäs
Vittuakos työnsit nokkas tähän ryssähotelliin 😥
- KaikkiOvatHirmuRohmuja
Niin.
Eikö kaikki Alanya- hotellit ole miehitetty ryssillä?
Alanya- matkaajien mieleen eivät tietenkään ole omat maanmiehet, ruotsalaiset, englantilaiset eivätkä varsinkaan saksalaiset.
- Mielenkiinnosta11
Te tollot ette tiedä matkailusta mitään.
- YxPettynyt
Kuukausi sitten samassa hotellissa. Detur In opas kävi 3 kertaa tarkistamassa paikan. Juomat loppu, Mehu automaatit rikki, ynseä palvelu. Ei muutu vaikka valittaa, toki Detur hyvittää kun reklamoi. Pitää vaan reklamoida jo oppaille kohteessa, jotta on oikeutettu korvaukseen.
- Notinclusive
Älä ikinä ota all inclusive, koko viikko pelkkää tappelua ruuista ja juomista. Ja jos on suomalaisia ilmaisten juomakulhojen äärellä, on meno kuin pahimmassa räkälässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578930IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116217Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61287- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78939Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676