Silvialta Martit

Ruotsin Silvia teki ahtisaaret.
Laastari lantussa silmän alla poskella.
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on kauneuskirurgin tekemä luomus,
muutama ryppy on taas oikaistu,

Äänestä
  • Jospa siitä on lohkaistu koepala saksalaisuutta, viety laboratorioon, kumpaa Silvia on enenpi, saksalainen vaiko jo ruotsalainen?

    Äänestä

Olisiko saanut jonkun ihomuutoksen, joka on poistettu. En muista hänellä luomea siinä olleen, niinkuin jossain epäilivät.
Tai sitten on tehty apnetesti ja teippiä irroittaessa lähtenyt ihoa mukaan.
Minä tein toissayönä sen testin. Siinä piti nenästä tulevat piuhat teipata poskiin kiinni. Oli ärhäkkää teippiä, joka siihen oli annettu mukaan, kun sitä irroittaessa poskinahka venyi tuumaa pitkälle ja sai vedet valumaan silmistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juoksiko-Kallen-nyrkkiin kirjoitti:

Ruotsin Silvia teki ahtisaaret.
Laastari lantussa silmän alla poskella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu