Kiinassa varovaisuutta helpon pesän suhteen

20_onkin_16

Keskitason hotelleissa yleisesti tarjolla paikallisten rikollisten ylläpitämiä horopalveluita. Mua varoitettiin näistä. Pesän hinta saattaa nousta todella korkeaksi, viimeistään siinä kohtaan, kun antaja onkin yllättäen alaikäinen. Tämä on todellinen vaara suurimmissa kaupungeissa, ja joskus jopa paikalliset viranomaiset ovat mukana juonessa. Siis: Älä pane helppoa alaikäistä Kiinassa.

1

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rulettipyörii

      Horous on lain mukaan Kiinassa kielletty ja rangaistava teko. Yhtymällä rikokseen voit joutua ongelmiin ihan yli-ikäisenkin kanssa. Korruptiokiristys mahdollinen jolloin selviät latomalla rahaa pöytään tai sitten et. Noin pääsääntöisesti toiminta pyörii kuten muuallakin maailmassa ja ongelmat ovat usein huonoa tuuria. Maan huomioiden miettisin pari kertaa ennen toimintaa, vankilat eri luokkaa kuin suomen viiden tähden hotellit.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4418
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      152
      3261
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2544
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      53
      2524
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      110
      2235
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1893
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1662
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1626
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      169
      1530
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      36
      1265
    Aihe