Tuossa protomailissa pitää laittaa luottokortti tiedot, voiko laittaa Visa-Electron kortin tiedot?
Protomail sähköpostista kysymys
Neitonen__
26243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Unohda maksulliset postit
Eikö tämä ole ilmainen?
Ei ilmaisilla palveluilla kysytä luottokortin tietoja...
Mikä olis sitten hyvä ilmainen sähköposti ?
Ilmaiset ei pyytele luottokorttitietoja, eikä sellaisia tue antaa minne sattuuu.
Perusversio on ilmainen eikä kysele luottokorttitietoja. Rahalla saa sitten lisäominaisuuksia.
Latasin play- kaupasta Prototomail sovelluksen, niin pitää laittaa luottokortti tiedot. Mistä tuon perusversion voi ladata?
Nyt sain rekisteröityä protomailiin ilman luottokorttia. Voiko tässä protonmail sovelluksessa olla koko ajan kirjautuneena, vai pitääkö aina kirjautua ulos?
Avaajjako Suomen poliisi syyttää sinua lapsipornon hallussapidosta.
Katso evästeestä koska se vanhenee. Kaikki istunnot päättyvät aikanaan. Yleensä istunnot ovat lyhyt ikäisiä, tietoturvan vuoksi. No nyt ihmettelet miten se siihen liittyy. Vaikka näin;
Avaat istunnon, poistut sivulta sulkematta sitä, joku toinen tulee koneelle, seuraa selaimen historiaa ja pääsee suoraan lukemaan s-postisi, aivan samalla tavalla kuin sinä itse sen tekisit.
Edelleenkö haluat ikuisesti aukiolevat istunnot, thä?
Joku joka toimii mailman tappiin, Google ja jos jenkki vakoilu vituttaa, niin Yandex tai Baidu joiden vakoilusta ei takuulla tule sanktioita suomalaiselle!
Ja OS windows on täydellistä jenkkivakoilua!
Kun rekisteröidyin protomailiin, niin laitoin sähköpostin , jos hukkaan salasanan . Voiko laittaa puhelinnumeron?
Windowsilla ihan sama koska windows vakoilee ihan kaiken.
Voi protomail,,, niimpä niin.
En löytänyt kohtaa, missä voi laittaa puhelinnumeron, niin ei tarvitse käyttää sähköpostia.
Mistä kohtaa sen sähköpostin voi vaihtaa , jota käytetään, kun haluaa uuden salasanan?
Ainahan puhelinnumeron voit laittaa vaikka tänne jos muuta paikkaa ei löydy. Tänne kyllä mahtuu useampikin!
Ole hyvä!
Puhelin numeron voi antaa, mutta luottokorttia ei!
Varsinkaan kun ei tiedä mikä lafka tuo on, ei ainakaan kovin tunnetti ja pelkkä sveitsi ei tee siittä turvallista. tai pitkäikäistä.
Suunattomattoman paljon vettuttaa mm operaattori postit, jos vaihta operaattoria jostain syystä.
Siksi Googlen ja Applen palvelut on varmenpia, Microsoftiin en luota, se on sählännyt niin paljon nykyään. ja jos läntinen vakoilu ei kiinosta sa Yandex venäjän vakoilulla ja Baidu kiinan vakoilulla. Nää kaksi ei anna mm Suomen poliisille sun postejasi kuin noi läntiset tekee.
W10 vuotaa aina! ja vakoilee ihan kaiken!
Vaikka amerikkalaisten touhusta en kovin pidäkään, sähköposti mulla on muotoa gmail.com ja pysyy. Erityisesti onlen tykännyt sen suodatusominaisuuksista.
Gmailin roskapostisuodatin on varmaan yksi parhaista ellei paras
Mitenkä saan uuden puhelinnumeron kun laitoin protonmeiliin väärän?
Kannattaa olla tarkkana.
Protomail, kannatan.
Sitten kannatan minäkin.
Erinomainen postilaatikko.