Kiusaaminen

Ku oon koulus nii kaverit sanoo ain et sul on iha paska läppäri ku ei oo hyvät specsit ja jotenkii ne hylkää mut pois kaveri porukast kun en pelaa fortnitee ja en pelaa jalkapalloo
Ja pelaan cs:gota ne haukkuu sitä paskaks peliks aina must on tuntunu et PITÄÄ olla aina jotkuu hyvä kone tai PITÄÄ pelata fortnitee et on äijä SIIS MITÄ VITTUA auttakaa mitä voin tehä tunnen itteni paskaks tyypiks joka ei osaa tehä mitää hyvää

3

377

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Se ei tee sinusta paskaa tyyppiä, että et halua mennä massan mukana.

      Se, että et halua mennä massan mukana ja tehdä asioita niin kuin muut ei tarkoita sitä, että et osaisi tehdä mitään hyvää.

      Voit kertoa kavereillesi vaikka niin, että läppärisi on sinusta sinulle ihan riittävän hyvä. Tai kysyä, että onko se sinun vikasi, että sinulle ei osteta parempaa konetta.

      Voit myös kysyä, että tekeekö se sinusta jotenkin huonomman kaverin, että Fortnite ei kiinnosta sinua. Tai että mikä kavereidesi mielestä tekee Fortnitestä paremman, kuin CS:stä. Kysy myös ihan huvikseen, että miksi CS on heidän mielestään paska peli.

      Sä olet kuule ihan ykkösäijä, kun uskallat poiketa siitä massasta ja kirjottaa tänne kaiken kansan silmien eteen tunnoistasi.

      You rock! :)

    • Kaiuli

      Joo ja kaikki ne jotka haukkuu cs go:ta ala-asteel o alkanu pelaa sitä 16-vuotiaan

    • Hankkikootelämän

      Jos noi on syitä dissta, niin (sinua lainatakseni) "SIIS MITÄ VITTUA"!? Onpa kakaramaista. Huutonauraisin, ellei olis vakava asia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      186
      1719
    2. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      906
    3. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      39
      882
    4. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      801
    5. 60
      658
    6. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      69
      620
    7. Olet niin tärkeä

      Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.
      Ikävä
      19
      561
    8. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      536
    9. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      36
      531
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      19
      521
    Aihe