Turskanpurijat ostoksilla

Norjalainen Orkla aikoo ostaa Kotipizzan. Pian surkeaa tulosta tekevän Pandan suklaalinjoilla aletaan varmaan prässätä turskapizzaa alueen kioskeihin. Siinä jää nokipitseriat puille paljaille.
696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eläs nyt inise pysy vaan siellä leipäjonossa

Äänestä

En pysy!

Äänestä
  • Niin en oo en tee en pysy ole jo sossu pummi HILJAA!!

    Äänestä

En ole!

Äänestä
  • Öööääöö äääöööäää HILJAA!!

    Äänestä

Kovvoo, kovvoo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uusjakoon kirjoitti:

Norjalainen Orkla aikoo ostaa Kotipizzan. Pian surkeaa tulosta tekevän Pandan suklaalinjoilla aletaan varmaan prässätä turskapizzaa alueen kioskeihin. Siinä jää nokipitseriat puille paljaille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu