Lapseton mies

LapsetonMies

Olen tässä ruvennut harkitsemaan sellaista vaihtoehtoa, että luovuttaisin spermaani, esim lesboparille tai muutoin äidiksi haluavalle. Löytyykö paljon naisia jotka haluaa lapsen vaikka isä ei välttämättä liioin kuvioissa olisikaan? Minulla on hyvät geenit, mutta nuoruuden toilailujen takia minusta ei ole työelämään ja siten perhettä elättämään. Asia on vasta harkinnan asteella, vähän tunnustelen olisiko tälläinen vaihtoehto mahdollinen, koska lapsettomuus ja perheettömyys on kuitenkin aika raskas asia.

11

269

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eihelvatti

      alku teksti olisi parempi MUNATON MIES menisit hoitoon tuollaisten ajatusten kanssa

    • elinkelvoton_runkkari

      "Olen tässä ruvennut harkitsemaan sellaista vaihtoehtoa, että luovuttaisin spermaani"
      Anna mieluummin huonojen siemeniesi maatua kasseissasi.

      "Minulla on hyvät geenit, mutta nuoruuden toilailujen takia minusta ei ole työelämään ja siten perhettä elättämään. "
      Hyvät geenit? No kuule nuoruuden toilailut ovat perinnölisiä. Hölmöilyllä ei ole hyvien geenien kanssa mitään tekoa. Pystytkö edes itseäsi elättämään? Tuskin.

      "perheettömyys on kuitenkin aika raskas asia."
      Perheettömyys ei lesbojen muumimukiin runkkaamalla ratkee.

    • Mekax

      Jos haluat asiasta keskustella, niin me voisimme olla kiinnostuneita luovuttajasta.

      T. Lepakkopari

      • Mekax

    • Huippusonni

      Täälläkin olisi huippusonni mahtavilla geeneillä. Mielelläni antaisin spermaa hyvään tarkoitukseen.

      Masennuksen vuoksi en voi osallistua perhe - elämään, enkä myöskään työttömyyden vuosi voi antaa taloudellista tukea. Voin kuitenkin siittää pientä korvausta vastaan mahdollisimman monta kertaa varmuuden vuoksi.

      • Anonyymi

        Mistä päin oot? Ite oon Tampereelta ja kaipailisin luovuttajaa. Jos oot täältä suunnasta ja kiinnostaisi vielä luovuttaa niin laitakko vaikka s-postin nii voidaan jutella ja sopii asioista


    • "Minulla on hyvät geenit"

      Just just, jos sulla on hyvät geenit, miksei yksikään miljardeista naisista huoli geenejäsi?

    • enlähtisituohon

      Onpas hullun kuuloista tuntemattomien kesken. Joudut kuitenkin maksamaan elareita, jos jossain vaiheessa naisten tai naisen mieli muuttuu.

      Ja naisten kannalta en pitäis geenejä kovin hyvinä, jos nuorena tehnyt rikoksia. Rikollisilla usein adhd.

    • Anonyymi

      Kiinnostusta olisi, jos tarjous vielä voimassa 🤔

      • Apua löytyy sitä etsivälle. Yhteystiedot löytyvät profiilista.


    • Kyllä kiinnostaa

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      39
      10563
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      126
      10132
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7921
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6334
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4902
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      55
      4727
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      117
      4066
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      124
      3423
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3137
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      221
      3060
    Aihe