Olenko ihmissusi?

SohviE

Moi oon 11 vuotias tyttö Pirkanmaalta. Oon tässä jonkun aikaa himoinnut lihaa,murissu meidän koiralle joskus myös unissani ja ulvon täysikuulle ja silloin tulen agressiiviseksi. Ja on silmäni muuttuvat keltaisiksi.Olen nykyään paljon ulkona ja katson pieniäkin liikkeitä. JA LÄHDEN VÄLILLÄ JÄNISTENKIN PERÄÄN?! Ja kiihdyn nopeasti. Minun perheeni ei ole tietääkseni ihmissusia... mutta en tiedä että olenko minä? En kaipaa mitään että oon joku taikauskoinen tyyppi tai outo

7

513

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • satujanuojeesustelut

      et perus kristinuskoinen vaan

      • Sudenverinen

        Miten ihmissudet liittyy kristinuskoon? En oo uskovainen mut ihmissusiin mä uskon


    • susifani

      Mäki haluaisin tietää oonko ihmissusi silmät on vähä kellertävät ja tykkään ulvoo käydä leikkimässä metsässä hauluan myös muuttaa lappiin ihan vaan koska siellä on paljon susia (äiti ja isi ei anna kovin helposti)(eikä meillä oo riittävästi rahaa)

      • Hei,
        Ihmissuden silmät ovat keltaiset, mutta voivat kyllä muuttua ihmisen oman silmien värin mukaan.

        Oletko miettinyt että olisit "therian" joka uskoo että on ollut entisessä elämässä susi, sen takia tykkäät ulvoa. Leikkiminen on normaalia tuossa iässä.


    • Alfasusi

      tule susien tapaamis paikalle 03.15 kuulet kyllä kutsu ulvonnan...

    • Sudenverinen

      Oon myös 11 v (pian 12) mut asun turussa eli asun kaupungissa jossa en haluis asuu. Ja siis uskon myös olevani ihmissusi. Ois kiva keskustella jossain somes?

    • migreeni

      Eipä ihme olekaan, sillä Tampereella syntyneet on kaikki ihmissusia. Näin jo vapaamuurarit langetti kirouksen/taian Hatanpään kartanossa kun päättettiin Tampereen kaupungin perustamisesta, että jokainen joka siinä kaupungissa syntyy jonka vapaamuurarit perustivat syntyy ihmissudeksi.
      Tässä on kerrottava sen verran, että jokainen on ihmissutena aika lailla eri lainen, jotkut tietää sen, useimmat eivät. Ja muutos ei kaikilla tapahdu esim.täysikuulla, vaan vaikkapa raa an lihan haju voi tuoda nuo piirteet pintaan, tai vaikkapa se jos joku saa pienenkin haavan, josta tihkuaa verta.
      Aikojen saatossa on Pirkanmaa yleensä täyttynyt ihmissusista, ne on ehkä purreet sinua tietämättäsi kun olet Tampereella viimeksi käynyt, tai vaihtoehtoja on monia. Parannuskeinoa ei vaan ole.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1682
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1498
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      37
      953
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      889
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      831
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      796
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      758
    8. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      748
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      740
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      720
    Aihe