Silloin kun käynnistin ensimmäisen kerran Suomi24/nuoret-foorumin joskus 2012 täällä oli helvetisti porukkaa. Nykyään täällä ei ole enää ketään. PISTETÄÄN TÄÄLLÄ BILEET PYSTYYN!!!
Vittu tää foorumi on kuollut
13
237
Vastaukset
Sitä varten tarvittaisiin kai ihmisiä jostain....
- Andrukela
Juu pistetään bileeeeet
resilaria viiniä metaaaa
musiikit päälle vessaan ripuloimaaaan- pelleläppää
Ootko vajaa?
- Andrukela
pelleläppää kirjoitti:
Ootko vajaa?
En ole, oletko sinä?
- pelleläppää
Andrukela kirjoitti:
En ole, oletko sinä?
Kyllä olet. Noin typerää läppää ei heitä kukaan täysjärkinen edes 13-vuotiaana. Jotain säälittävää ripulijuttua ja vielä meta samassa virkkeessä. Viini se vasta onkin kova juttu.
- Andrukela
pelleläppää kirjoitti:
Kyllä olet. Noin typerää läppää ei heitä kukaan täysjärkinen edes 13-vuotiaana. Jotain säälittävää ripulijuttua ja vielä meta samassa virkkeessä. Viini se vasta onkin kova juttu.
Byhyyy yhyyy itkee iso poika.
- bileeeeeet
Ap kannatan, näytä tissit
- kkhkhk
Aptidet kehiin!
- ertweywer
Tissiiiiiiiiiiiiiiit
- Make12344
mä oon alkanu käydä viikkoi sitten tässä sivustossa. ja mua kiinnostaa keskustella muiden kaa, so käyn tässä nuoret-foorumissa paljon koska olen jonne.
- ööäoiääo
Eka tyttö4567 valittaa foorumin hiljaisuutta ja sitten ei kirjoita enää mitään
- oyiyop
Tietty joku muukin voi näyttää tissit jos on pokkaa mut ei taida olla vaikka tää on täysin anonyymi palsta
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061