Onko kukaan lähiaikoina ollut ko. hotellissa, onko kokemuksia?
Farilaga Ingles
11
567
Vastaukset
- Baminami
Poikkea ihmeessä Kuparipannussa syömässä herkullisia kaalikääryleitä.
- tavallinen_rellu
olen poikennut. olivat gutaa..
- ex_opas
Samanlainen kolhoosi hotla kuten kaikki vanhemmat Inglesissä. Jumbo ostariin lyhyt matka mutta Jumbossa on hinnat nousseet riittävösti. En kyllä Farilagaa hotelliksi ottaisi sillä valinnanvaraa löytyy. Kylmä Kanarian puitteissa alkaa olemaan ja ei ole lämmitystä hotelleissa.
- Matkustajaa
Yumbo on kyllä nähty eikä tarkoitus ole siellä pyöriä, eikä me matkailla säästöbudjeteilla, joten hinnat on yhdentekeviä,kään kylmä ei ole vielä haitannut vaikka monenlaisissa/tasoisissa hotelleissa tullut oltua, kunhan jossain yöpyy, tarkoitus ei ole hotelleissa päivää pyöriä.
- antiqueEPkait
Ompa idiootit olleet taas asialla. On se niin hauskaa, että.....
- Pienipää.ORG
On idioottimaista kieltää homojen valta asema Inglesissä. Heitä on satoja jopa tuhansia ja me suomiuroot nautimme joka hetkestä lomillamme.
- NytkinJoLiikaa
Pienipää.ORG kirjoitti:
On idioottimaista kieltää homojen valta asema Inglesissä. Heitä on satoja jopa tuhansia ja me suomiuroot nautimme joka hetkestä lomillamme.
Onneksi ei sentään satojatuhansia....
- pysytään.asiassa
Lukekaapas lukutaidottomat aloittajan kysymys uudestaan, ihan ajatuksella jos kyvykkyyttä riittää.
- Pienipää.ORG
Kykyä riittää kyllä. Onko sinussa miestä tulla omia kykyjäni mittailemaan Inglesiin. Saisit sellaista kyytiä, että vaihdat taatusti leiriä poikarakkauden auvoiseen maailmaan.
- Matkustajaa
Pienipää.ORG kirjoitti:
Kykyä riittää kyllä. Onko sinussa miestä tulla omia kykyjäni mittailemaan Inglesiin. Saisit sellaista kyytiä, että vaihdat taatusti leiriä poikarakkauden auvoiseen maailmaan.
Mistä päättelet että olen mies? Veikkauksesi ei nimittäin osunut oikeaan, ihan hienossa parisuhteessa elävä nainen olen ja perheeni kera matkustelen. Etsi kaverisi puuhiisi muualta kuin täältä keskustelupalstoilta, mene ihmeessä sinne Yumboon vaikka.
- Antique---tässähei
Olet oikeassa, ystäväni eläkepapparainen on vaikeasti zikasairas ja trollaus on hänen ainoa harrastuksensa. Aika hyvin on Inglesin asioista perillä, vaikka todellisuudessa ei ole koskaan koko saarella käynytkään. Eipä muillakaan saarilla ole häntä nähty, ainoastaan Ahvenanmaalla kerran 60 vuotta sitten apukoulun luokkaretkellä.
Hyvä ehdotus tuo maskottijuttu!
Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki812886Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta
"I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from802376Riikka se runnoo työttömyyttä lisää
Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276752218Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä172157Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen71666Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue111463- 831257
Taas alkoi soidinmenot.
Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis81120- 691097
No miten meni?
Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘1191054