Hei, näin todella oudon unen josss pystyin hallitsemaan maailmaa ympärilläni, pystyin päättämään ja jollain helvetin ajatuksen voimalla tekemään kaiken mitä halusin.
Kyseisessä unessa olin koulussa ja oli matikan tunti.. Tämä matikan opettaja on aika hyvän näkönen;) ja mietin sitä alastomana ja yhtäkkiä siltä lähti vaan vaatteet pois. Unessa myöskin tapahtui kaikkea muutakin outoa jota en kykene muistamaan ja tälläne scene jäi päähän et menin johonki veritestiin kaverin kanssa ja mul oli jotai hitlerin veri / valkoveri ryhmänä.
Voiko joku kertoa mitä unta tämä oli?
Sillä tavallinen uni tuo ei ainakaan ollut mikä REM-Uni vai mikö onkaa ja miten tuoho päästäs jos joku on asiasta tietäväinen ja oli kuitenkin kyllä todella rento herätä.
kirjoitin tän sitte aamul nii täst stoorist voi tulla aika outo.
ja mukavaa joulua
terv, 14v juntti
erillainen uni kuin yleensä?
ihanvitunhyväuni
0
90
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045271Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12326006SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011213Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17310814Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229717Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491