Laitoin kuidut ja mietin että onko joku pitänyt kuituja oikeasti pitkän aikaa, siis onnistuuko? Ja pystyykö näitä tupeeraamaan tai jotenkin saamaan tiiviimmiksi?
Kuiturastoista
3
176
Vastaukset
- yolosvägäns
Mul on ollu alapäässä kolme metriset kuidut ja eipä ne sieltä veks lähe. Tupeeraan aina toimituksen ajaks ni pääsee kettu koloon.
- kutlhlu
Noniin! siis tentaaakkeöleista voin sannoo et niiden hoitoo on yllättävän monipuolista. Pitää änäs huovuttaa aina suihkus olles shampoolla ku pesee (vai jengi vetää et rastoi ei muka pestäis) mut sillee saa kunnon tentaakkeli tekstuurin. Elä kuitui ota jos meinahat pitemmäks aikaa, koska se on huono investointi, et aitoha hiusta pls.
- SnoopDogg
Meikä manne blaisaa joka päivä dope 420 jointti suussa, sporas fossiilit aina spitskaa mut mua ei kinosta, raggaerekka liikkumaan jou man!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1857220Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1243259Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1151941"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?501848Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611837- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am801765Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691383