Monesta paikasta olen lukenut että Inglesissä on yliedustettuina seksuaalivähemmistöt. Eli saako siellä tälläiset normaalit heterot lomailla ja kulkea rauhassa?
Saako lomailla rauhassa?
6
491
Vastaukset
Monivuotisen kokemuksen perusteella voin sanoa,että ei mitään onglemaa.Joka muuta väittää puhuu n.s. .. no,jääköön mainitsematta.Kukaan ei lähesty. Sinänsä todentuntuinen provo,niille jotka eivät asiaa tunne.
- MattiPorist
Tule joskus Inglesiin ja näe totuus. Jos vaikka kövisi tuuri ja saisit jäykkää rektaaliin.
- VäärinMeni
Kukahan täällä on nolo:D
Nythän on niin,että vaikka "varastin" (se oli vapaana)nimimerkin,niin tein sen siksi,että aina joskus yritän saada asiallisuutta mukaan juttuihin(vaikeaa on).En siis trollaa,pikemminkin päinvastoin,mitä se sitten merkinneekään. Kirjoittelen joskus muillakin nimimerkeillä ?
- Näinhänseon
Trollilla on siis useampi nimimerkki. Olisihan se pitänyt arvata
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671222- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että335685- 51661
- 51638
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116636- 99622
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76582
- 56574