Eliittiporukkakin alkaa oppia?

10

346

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näpitirtivaan

      Toukopouko yritti tietty vikitellä Eemelin emäntää, eikös hän sen Iiriksensäkin löytänyt jostain työkaveriporukoista, vaikka oli olevinaan kunnon perheellinen mies

      • Kyllä presidentinkansliasta on juhlakutsu lähetetty väärälle miehelle, jos tällaista törttöilyä juhlissa päsee tapahtumaan. Tietenkään Sauli ei voi ennakkoon tietää sitä, että kutsutun eliittihenkilön puoliso on täysi törttö ja naukkailee vain rähinäviinaa.

        Pitäisi järjestää ennen varsinaista juhlaa sellaiset "koemaistiaiset", jossa testattaisiin se, että henkilön voi turvallisesti kutsua boolimaljan ääreen. Jos henkilö reputtaa koemaistiaisissa, niin Essolta kyllä löytyy helposti hänelle kokenut ja höveli korvaaja.


      • oscarsson

        Onko mahdollista,että Touko olist taputellut Eemeliä?


      • UlottuvaMiesJaKädet
        oscarsson kirjoitti:

        Onko mahdollista,että Touko olist taputellut Eemeliä?

        Tai Riikkaa...


    • Ei olisi Eemelin pitänyt ryhtyä Toukoa tönimään, vaikkei olisikaan ollut fanituslistalla namber van. Riikkaa on hieman sääli, ihan sama miten Eemelin käy. Se on tuo suomalaisen miehen luonto sellainen vasta puusta pudonneen miehen luonto. On siinä naisilla olemista.

      • 1235t

        Miksiköhän käy Riikkaa sääli ? kova nainen veikkaan, ei kaipaa sääliä ja osaa varmasti käyttää kyynärpäitään ja pitää kyllä ukkonsakin kurissa nyt vaan sattui huomio herpaantumaan.


      • 1235t kirjoitti:

        Miksiköhän käy Riikkaa sääli ? kova nainen veikkaan, ei kaipaa sääliä ja osaa varmasti käyttää kyynärpäitään ja pitää kyllä ukkonsakin kurissa nyt vaan sattui huomio herpaantumaan.

        Ihan vaan tuon negatiivisen huomion vuoksi.

        Tuo Eemelihän jää aikakirjoihin yhtenä linnasta poistetuista. Näyttää medialla olevan lista. Ja varmaan myös Presidentinkanslialla.


    • YököttääKyvottaa

      Eihän tuo hulttio näy osanneen edes kumppanilleen käsivarren tarjoamista. Tosi törppö on ja sivistymätön monella tapaa. Joillekin naisille näkyy törttömies kelpaavan.

      • Jos ei Eemeli kaikkein sivistynein olekaan eikä myöskään sopuisa luonnoltaan, niin saattahan hänellä olla muita avuja. Eihän meistä kukaan tiedä, vaikka Riikka olisi tehnyt valintansa Eemelin hyvien seksitaitojen vuoksi. Seksi-Sulokin on hyvin tavoiteltu mies neitosten keskuudessa, vaikka hän ei olekaan mikään kiiltokuvapoika.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      266
      4793
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      81
      3237
    3. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      38
      2766
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2533
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1807
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      97
      1600
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      94
      1378
    8. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      144
      1015
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      69
      988
    10. Laita vielä yksi viesti

      Saisin rohkeutta☺️ Naiselta
      Ikävä
      100
      946
    Aihe