Mulla on alkanut mun kissa vainaat pitämään mulle seuraa iltaisin ja öisin.Heti kun menen illalla sänkyyn niin tunnen kun ne liikkuu jalkopäässä ja laskeutuu jalkojen päälle makaamaan ja joskus ne kehrää.tuntuu siis aivan samalta kuin elävät kissat.alkanut tapahtumaan joka ilta ja jos menen päiväunillekkin niin silloinkin ne tulee.pari kertaa myös kuullut pienen maukauksen!
kissojen haamuja
kisuja
3
199
Vastaukset
- hyttysten_vainooma
Mua vaivaa hyttysvainaat.
Perkuleellinen ininä häiritsee unta, ja herätessä paikat on täynnä hyttysenpuremia ! - Haamukissa
: D Hehee! On nämä hauskoja!
Vaikka olen itsekin kokenut kissavainaani liikkuvan asunnossani.
Ikävä se kai vaan teettää kaikenlaista, tälläistäkin.- kissakuiskaakummia
TV:ssähän on sellainen ohjelma; Kissakuiskaaja, siinä varmaankin kissat kummittelevat kuiskailemalla.
Sellainenkin ohjelma pitäisi olla: Kissakiusaaja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823165
- 751281
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1631181Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78825Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815- 92794