kumpi enduro??

Kumpi minun kannattaisi ostaa derbi xrace vai motorhispania furia. Nehän on saman hintaset mutta moottori on eri. Derbi kyllä kiihtyy nopeempaa mutta siinä on surkeet jouset
5782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olet nyt poika pikkusen eksynyt palstasta.

Tämä palsta on tarkoitettu enduroille ja crosseille, eikä millekkään helvetin mopoille.

Mopoille on ihan oma palsta tuolla alempana.

Äänestä
  • Niin mutta enduromopokin on enduropyörä

    Äänestä

  • on seki kirjoitti:

    Niin mutta enduromopokin on enduropyörä

    On se kumma kun ei osata vastata asiallisesti! Mene hyvä mies vaikka päiväunille!Kysymys on hyvä ja toivottavasti joku tietää asiasta.Paljon kysymyksiä vaan!

    Äänestä

älä osta mitään 50 kuutiosta ku piikkisiä on markkinat pullollaan. 50cm3 ei mee minnekkään ja aina on kytkin rikki kun se ei niissä kestä.

Äänestä

mielestäni motorhispania on parempi... Derbin kone on aika huono ittellä on motorhispania ja hyvin on pelannu kylmästä 4 polkasulla käyntiin kun kaveri lykkää derbiä alamäkeen=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielipiteitää kirjoitti:

Kumpi minun kannattaisi ostaa derbi xrace vai motorhispania furia. Nehän on saman hintaset mutta moottori on eri. Derbi kyllä kiihtyy nopeempaa mutta siinä on surkeet jouset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu