Laittaisitko partaasi jouluvalot, jos saisit lahjaksi?😁
Mites mies..
10
449
Vastaukset
- Jokujostakinvaan
On niin hento parta että ei taida pysyä.M muuten kyllä.
Radiossa vaan puhuivat tänään, että tällaisia partavaloja on. 🤣
- Valakko
Vanaha vitsi. Mulla jo lokissa kuvattii semmosesta : D)).
- voisiasentaakkin
Rippuu siitä kuka nainen ne lajoittaisi?
Riippuu ihan miehestä. Saattaisi valot löytyäkin ja sitten pitäisi asetella ne nätisti 😁
- tayyip
Turkkilaisilla kunniavartiopojilla on vahvat movember -viikset. Niihin voisi viritellä pitkät rimpsut valoja.
- valopääloistaa
Oon harkinnut, mutta niiden kanssa kaupungilla liikkuminen olisi vähän hankalaa kun joutuisi virittelemään jatkojohtoja, että loiste olisi jatkuvaa..
Heh heh mitä huastetta tässä nyt olis?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456184Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.575027KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa114317Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123061Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1253056Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1272483Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691486
