Jo vain reippaasti menee psykopatologiikan piikkiin tuo hurja raivo naiskirjoittajaa kohtaan. Myöskään nimimerkki Kukkahame ei saanut ruunelta koskaan anteeksi kirjautumistaan S24 sivulle.
Eräillä syynä korkea ikä, toisilla taas ankea lapsuus. Tuo kuoviviesti, > jo alkaa riittää < on tuttuakin tutumpaa ruunetuotantoa.
ruune on yhä shokissa. Syy Korpikirjailija!
7
229
Vastaukset
- Allerin.pienosakas
Tätä juuri tarkoitin. https://keskustelu.suomi24.fi/t/15486869/koska-kuovi-tekee
Voisiko ehkä palstan ensiapuyksikkö käydä tarkistamassa potilaan vointia. - totuuskomitea
Eipä "lentokoneteollisuudessa ruotsissa" vaurastunut ruune-e.lä.mä saa raivovaihdetta pois päältä. Jokainen vuosi sille näitä järkytyksiä tulee ties maailman tappiin kun 69vuotiaat tulevat palstalle.
Ehdotan kylmävesijäähdytystekniikkaa viilentämään "metsienmiehen" intoa.
Metsä ja korpi sanat jotenkin synkkaisivat. Minuu risoo tuollainen barbaarinen jatkuva möykkääminen ja halventaminen toista, vieläpä 70v. täyttänyttä kirjoittaja vastaan.
Etkö saa silmiäsi millään pois korppiksen viesteistä. Dementiasi viittaa jo syöksykierteeseen!"Eipä "lentokoneteollisuudessa ruotsissa" vaurastunut ruune-e.lä.mä saa raivovaihdetta pois päältä. Jokainen vuosi sille näitä järkytyksiä tulee ties maailman"
Sinä se et näköjään saa koskaan tuota harhakuvitelmaa mielestäsi, että ruune olisi sama, kuin tämä e.lä.mä, vaikka sinulle se kuinka todistettaisiin.
Sinulle tässä täytyy pian raivostua, jos et älyä lopettaa tuota valheen jakamista.
Onneksi siihen taitaa enää harva uskoa, koska nämä on kaksi eri kirjoittajaa, jotka sinä haluat väkisin yhdistää samaksi, vedoten jopa IP-numeroiden samanlaisuuteen. Se numerokin on vaihtuva ja voit löytää sen jopa minun kirjoituksista, jota minä en kyllä usko tällä syöntiä, vaikka IP-numeroni vaihtuukin aina, kun avaan koneeni uudestaan.
No, eipä alkanut tämä aamu hyvin, kun täytyy heti aamusta valheita lukea. Mitähän päivän lehdissä kerrotaan?- past.Örn
Kristiina23 kirjoitti:
"Eipä "lentokoneteollisuudessa ruotsissa" vaurastunut ruune-e.lä.mä saa raivovaihdetta pois päältä. Jokainen vuosi sille näitä järkytyksiä tulee ties maailman"
Sinä se et näköjään saa koskaan tuota harhakuvitelmaa mielestäsi, että ruune olisi sama, kuin tämä e.lä.mä, vaikka sinulle se kuinka todistettaisiin.
Sinulle tässä täytyy pian raivostua, jos et älyä lopettaa tuota valheen jakamista.
Onneksi siihen taitaa enää harva uskoa, koska nämä on kaksi eri kirjoittajaa, jotka sinä haluat väkisin yhdistää samaksi, vedoten jopa IP-numeroiden samanlaisuuteen. Se numerokin on vaihtuva ja voit löytää sen jopa minun kirjoituksista, jota minä en kyllä usko tällä syöntiä, vaikka IP-numeroni vaihtuukin aina, kun avaan koneeni uudestaan.
No, eipä alkanut tämä aamu hyvin, kun täytyy heti aamusta valheita lukea. Mitähän päivän lehdissä kerrotaan?Hyvä Kristiina kun et vetänyt hernettä, tiedät varmaan minne. Näitkö muuten että kuoviviesti oli poistettu riidankylvämisen nimissä palstalta, Hyvää joulukuun jatkoa ja siunausta.
- oikolukija
Voihan vitsi! Uus kohdeko nyt on meneillään näillä yön pimeydessä liikkuvilla otuksilla.
Tässä meikä on nukkunut päiväunet, niin tulee huomioitua sitkeät konnankoukut. Ruuneahan ei raivostumaan pikkutekijät saa, siihen vaaditaan paljon enemmän kuin hönttien palstasekoilut. - itsekseni.nimittäin
Ei kai tämäkääm muuta ole kuin saman sekopään Korppiksen ajojahtia. Yhdistelihän
samainen Sinisirkun ja tellukankin toisiinsa alussa. OIkein iloitusluonteisesti!
Perustelikin sen niin kevyin eväin, kuin vain noilla aivotähteillä pystyy.
Sääliksihän käy, mutta *mahtuuhan maailmahan näitä*!- densamma
p.o. ilmoitusluonteisesti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1211200
- 113921
- 42670
Työttömät risusavottaan
Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus274663- 59577
- 10560
- 36481
- 54470
Väsynyt odottamiseesi, M.
Vaikka et minua haluaisi tai huolisi, asia pitäisi käydä lävitse. Siksi etten sinusta pääse ylitse. Pystyisinkö tyytym36463Persujen kansanedustaja häpäisi lipun!
"Persujen kansanedustaja Pekka Aittakumpu julkaisi Instagramissa videon, jossa hän heittää Pride-lipun roskiin. Video on189455