Kiky2019 hyvä vaiko huono

Miten vaikuttaa teidän kohteessa, kun työntekijöitä taas kerran alistetaan?
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiky2019 huono juttu eikö me siivoojat olla jo kärsitty tarpeeksi

Äänestä

Ei meillä näy missään puoli tuntia per viikko pitäisi olla töissä kauemmin täällä menee muutenkin aina ylitöiksi kun porukka saikulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kikynen kirjoitti:

Miten vaikuttaa teidän kohteessa, kun työntekijöitä taas kerran alistetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu