On varastossa vanha nestejäähdytteinen DAP merkkinen auto TM racing koneella. Kuviakin oma mutta en tiedä saako laitettua tänne. Tiedän että auto on ollut viimeksi kisakäytössä joskus 15 vuotta sitten. En tiedä moottorista paljoakaan, ainoat merkit oli TM racing, kaasutin HHC 112/c/06. Millainen moottori mahtaa olla kyseessä?
kannattaako kunnostaa TM racing
6
1366
Vastaukset
- suolipalstaturha
paa kuule tuo teksti oikealle palstalle: kartingforum...sieltä saat tietoa...
- Radalle_haluava
Mielestäni on just siellä?!
- suolipalstaturha
Radalle_haluava kirjoitti:
Mielestäni on just siellä?!
mikä on siellä???? tämä palsta on Suoli24- palsta...kirjoita kysymyksesi kartingforum.fi- osoitteeseen...saat oikeaa tietoa...
- 16512417
ei kannata ainakaan rahalla kunnostaa. jälleenmyyntiarvoa vanhentuneella kalustolla ei oikeastaan ole. jos oot käsistäsi kätevä ja saat auton omin voimin kuntoon, niin anna palaa ja ajele niin kauan kun pysyy ehjänä.
- Anonyymi
Onko sulla olemassa vielä tuo kalusto? Jos on niin onko myynnissä? Tm koneen tarvitsisin varamoottoriksi.
- Anonyymi
Ihme, että sait yhden asiallisen vastauksen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2629386IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3176554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?691554Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61371Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921195- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721003Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40842Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23736MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311728