Lääkäritkin alkavat järkiintyä?

Tänään keskustelimme Essolla siitä, että neitosia pitää baarissa kohdella luontevasti, jotta he tuntevat olonsa mukavaksi. Siksipä me essolaiset saatamme joskus kevyesti läpsäytellä neitosia takamuksille ihan hyvässä hengessä, jotta ilmapiiri baarissa vapautuisi. Einarikin on todennut, että höveli käytöksemme on erittäin suotavaa, koska se lisää myyntiä.

Emme kuitenkaan ole onnistuneet toimissamme yhtä hyvin kuin yksi eteläsuomalainen lääkäri. Lääkäri oli aikansa läpsytellyt neitosia takamuksille, kunnes eräs neitonen oli palkkioksi läpsytellyt tissejään lääkärin poskia vasten. Seksi-Sulo oli hyvin katkerana siitä, että Essolla ei ole vielä onnistuttu saamaan neitosia näin tyytyväisiksi. Käytöksessämme on siis vielä parannettavaa.

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e554cece-7ace-4703-959b-fff031c3cb0d

1

84

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seksi-Sulo meni lääkäriin?

      Essolla käydyn lääkärikeskustelun jälkeen Seksi-Sulo sai hyvän idean. Hänen mukaansa meidän essolaisten tulee ryhdistäytyä ja kohentaa itseämme niin paljon, että neitoset alkavat baarissa käyttäytyä meitä kohtaan entistä suosiollisemmin. Sulo halusi näyttää meille esimerkkiä menemällä heti lääkärin vastaanotolle tarkistamaan sen, että ainakin tämä miehisyyspuoli olisi hänellä kunnossa.

      Odottelemme Essolla mielenkiinnolla Sulon selostusta lääkärireissultaan. Emme täydellisesti luota tulevaan lääkärinlausuntoon, sillä kokenut ja miehisyysasioita ymmärtävä vanha kunnanlääkärimme on nyt lomalla. Häntä tuuraa nuori naislääkäri, jonka Sulosta antamaa lausuntoa emme ehkä osaa tulkita oikein

      https://www.iltalehti.fi/seksuaalisuusjasuhteet/a/078c7374-70e3-47f8-9ec7-2f5db20fe62b

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      266
      4793
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      81
      3237
    3. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      38
      2766
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2533
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1807
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      97
      1600
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      94
      1378
    8. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      144
      1015
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      69
      988
    10. Laita vielä yksi viesti

      Saisin rohkeutta☺️ Naiselta
      Ikävä
      100
      946
    Aihe